Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień Dobry, byłbym wdzięczny za aktualne opinie o sanatorium Ciche Wąwozy w Nałęczowie. Ja wiem, że jest "lupka" co więcej ja nawet tam byłem prywatnie w 2013 roku. Wtedy to trąciło dość silnie wczesnym Gierkiem, w "lupce" najnowsze opinie są z 2016 roku, ciekawe czy coś się zmieniło. Z pozdrowieniami, a może do zobaczenia już w Nałęczowie z kimś z forum - Andrzej
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: zico751 »

Ja byłem dwukrotnie w Naleczowie 12.2019 i 10.2021 w KSU, z pobytu na pobyt coraz gorzej, z opinii innych kuracjuszy z innych ośrodków praktycznie większość narzekała. Jedynie Rolnik na plus.
Warmiak_57
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 30
Na forum od: 21 gru 2016 21:58
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: Warmiak_57 »

Dzień dobry, czyli nie polecasz. A co głównie zaważyło na takiej opinii -warunki mieszkaniowe, poziom zabiegów czy coś innego?? Byłbym wdzięczny za kilka szczegółów. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
zico751
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 12 kwie 2021 07:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: zico751 »

Jedzenie zostało okrojone, o zabiegi trzeba latać i marudzic, bo inaczej byle co dają. Z impezami tez nędza. W atrium kiedyś były, ale dyrekcja uzdrowiska zabroniła, jedynie kolo energetyka były. Możliwe ze pandemia to spowodowała. Tak było ponad rok temu. Przed pandemia było w miarę dobrze.
bąbel
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 12 paź 2010 12:34

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: bąbel »

Byłem w tym sanatorium w 2008 i 2010 . Było super.Wspaniała atmosfera i wszyscy dbali o kuracjusza. Po zmianie dyrekcji byłem w 2016. Kilka poziomów w dól.Jedynie co się nie zmieniło to bardzo miła i profesjonalne obsługa na zabiegach. Reszta, a szczególnie obsługa administracyjna to szkoda słów. Odradzam.
Awatar użytkownika
To_ja_Jowita
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 934
Na forum od: 27 sty 2017 22:02
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: To_ja_Jowita »

dostałam przydział w październiku do Nałęczowa (Angielski Pawilon) ale już wydaje mi się, że będzie klapa ... pozostaje tylko dobre książki zabrać z sobą i jakoś może będzie ;) ;)
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6353
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałeczów Ciche Wąwozy 19.02.2023

Post autor: Martinka »

Hejka, ja też "szlajam się" po sanatoriach i byłam w Nałęczowie kilka razy , także prywatnie - Fortunat. :)
Rolnik, owszem znośny pod względem zabiegów ale za to najbliżej basenu "Atrium" z białą glinką. ;)
Można w niej siedzieć jak samotnie, to nawet bez opalaczy a tuż w basenie kąpią się ludzie, całkiem niedaleko. :x :x :shock:
Trochę podniecające. :lol: :lol: :lol:
Ale serio Nałęczów, tak jak Iwonicz trąci myszką , ale to klimat tworzą pensjonariusze,
dlatego życzę Tobie Jowito miłych spotkań i trafionych, skutecznych zabiegów. :) :)
ODPOWIEDZ