Krynica Zdrój - MIELEC

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Lorek »

:P :serce:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4085
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Bibi2 »

Jerzyk , dzięki za wstępny opis ,
mam nadzieję, że będzie jeszcze podsumowanie :)
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Jerzyk_W »

Jesteśmy na turnusie do 08.05.2023 r. i wiele może się wydarzyć. Nie chciałbym powtarzać wpisu Lorka, który jest bardzo z mojego punktu widzenia wyczerpujący i zgodny z rzeczywistością. Lorek niesłusznie został poddany krytyce i ostracyzmowi przez osoby, które tu nie były na pobycie sanatoryjnym w ramach NFZ. W naszej grupie malkontentów też nie brakuje i już się co niektórzy uaktywnili na różnych forach, a nawet na pierwsze spotkanie integracyjne z wieczorkiem tanecznym nie zawitali.
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Jerzyk_W »

Lorek pisze: 24 kwie 2023 22:20:P :serce:
Lorek pełny szacunek za pracę jaką wykonałeś na tym forum. Gdy czytaliśmy z żoną Twoje wpisy i dołączone zdjęcia potraktowaliśmy je jako niezbędnik dla pacjentów sanatorium Mielec. Przyznam, że bardzo mnie zabolało jak zachowali się wobec Ciebie inni użytkownicy tego forum. Ja też przeszedłem coś na Twój kształt i przestałem się udzielać na jakiś czas. Jednak powróciłem, a metody się nie zmieniły. Myślę, że niełatwo Cię wytrącić z równowagi, gdy bronisz prawdy. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję postawy. :) :kwiat: :kwiat: :kwiat: :serce:
Lorek
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 16
Na forum od: 20 wrz 2022 17:01
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Lorek »

Pięknie dziękuję i cieszę się, że skorzystaliście z mojej opinii o MIELCU. Fakt, że nie mam porównania z innymi sanatoriami, bo to był mój pierwszy wyjazd po chorobie nowotworowej. Ale to co napisałem było z serca. Przed wyjazdem niestety zapoznalem się z samymi negatywnymi opiniami o MIELCU. Mimo wszystko jechałem z mega pozytywną energią i optymizmem. Gdy znalazłem się na krawędzi życia i śmierci to takie negatywne opinie były przeważnie bzdetami. Żal mi tamtejszej obsługi i personelu przez takie opinie.
Dziękuję, że napisałeś rzetelną opinię potwierdzającą mój opis. Gdybym otrzymał ponowne skierowanie do Mielca to bardzo ucieszyłbym się na myśl o wspaniałych ludziach, którzy tworzą tam fajną atmosferę i cudownej okolicy. Pozdrawiam serdecznie
jarkoz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 31 sie 2021 18:57
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: jarkoz »

Lorek,zgadzam się z Twoją opinią na temat Mielca .
DorotaK
Posty: 2
Na forum od: 30 maja 2023 12:01
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: DorotaK »

Cieszę się, że są osoby, które podchodzą do sytuacji obiektywnie. Jeśli jest cos jest nie tak to mamy o tym pisać, a nie "niuniać", albo zamieść pod dywan ....bo to przecież nie wypada(nasza mentalność). Ludzie ogarnijcie się, to forum ma służyć nam ,a właściciel chcąc zarabiać ogromne pieniądze też musza dać cos z siebie, wtedy jest motywacja do działa i zmian.
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Jerzyk_W »

Do Pani Dorota K. mam pytanie. Czy Pani wpis dotyczy tematu Sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój? :?:
pawel15
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 02 lut 2023 06:53

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: pawel15 »

Kilka pytań do osób które były w tym sanatorium:
1) czy jest dostępna pralka i suszarka?
2) jak działa internet?
3) czy są telewizory w pokojach?
4) zabiegi tylko w wyznaczonych godzinach czy można w miarę możliwości i dostępnych stanowisk załatwić zabiegi wcześniej?
Awatar użytkownika
Jerzyk_W
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 26 lip 2020 15:59
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój - MIELEC

Post autor: Jerzyk_W »

Odopwiedzi na Twoje pytania:
1) czy jest dostępna pralka i suszarka?
Odp. Nie, ale do drobnych przepierek w łazience jest miedniczka oraz suszarka stojąca lub sznurki na balkonie.
2) jak działa internet?
Odp. Jest to Internet przez Wi-Fi, dzielony. Jeżeli dużo osób naraz korzysta może szału nie ma. W innych przypadkach do zniesienia. Jednak hotspot z własnego smartfonu jest bardziej wydajny.
3) czy są telewizory w pokojach?
Odp. Tak, w zasadzie do 32 cali i płatny 35zł/osoba. Wystarczy , że jeden się zdeklaruje i zapłaci to reszta nie ma wyboru. W niektórych pokojach trafiało się radio nieodpłatnie. Jest też ogólnodostępny telewizor 50 cali na świetlicy na I piętrze.
4) zabiegi tylko w wyznaczonych godzinach czy można w miarę możliwości i dostępnych stanowisk załatwić zabiegi wcześniej?
Odp. Zabiegi w zasadzie w wyznaczonych godzinach. Każda zmiana musi być uzgodniona. Wiele razy zamieniałem, gdy były zorganizowane wycieczki. Można też u lekarza zamienić zabiegi. Nie ma co liczyć na masaże, nawet odpłatnie są zarezerwowane przed przyjazdem.
Pytaj chętnie odpowiem.
ODPOWIEDZ