Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 451
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: Dagna »

Na tańce bilety wcześnie wykupują. To od razu przy meldowaniu pytaj ;)
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Dzięki Dagna
To samego rana jak tylko dotrę od razu wykupuje bilet.
Zobaczymy czy warto.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Hej Dagna i Maćku :) .
Maćku , dziękuję za zaproszenie na kawę ale został jeszcze miesiąc do wyjazdu :) , mamy czas .
Tak , Dagna ma rację , bilety należy kupować z samego rana ale czy nie będziesz zmęczony podróżą ?
A gdybyś faktycznie kupował bilet to zapytaj czy będzie DJ czy zespół bo jednemu wszystko jedno a ktoś inny woli np. tylko muzykę na żywo . Moja koleżanka poznana tutaj a potem w Wieńcu w realu była już kilka razy tam właśnie na układ krążenia i zawsze była zadowolona z zabiegów itd...
Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :) .
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Cześć Wszystkim
Dziękuje bardzo za cenne uwagi i spostrzeżenia z sanatorium. To bardzo cenne wskazówki do przetrawiania w takim miejscu.
Szkoda tylko, że nie mamy informacji jak to wygląda dziś. Pandemia na pewno dużo zmieniła. Poczekamy zobaczymy. Jestem nie do zdarcia wystarczy mi godzina wypoczynku i będę już wypoczęty. Takie zboczenie zawodowe.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Cześć Maćku .
Pandemia dużo zmieniła , masz rację ale ja tam byłam w ubiegłym roku przecież :) czyli nie tak dawno .
Odnośnie opinii to mam swoje zdanie - jedni przed wyjazdem pytają itd...a potem po powrocie zero informacji :evil: . Nie twierdzę , że wszyscy ale często tak bywa , Z tego co wiem to nawet w tej chwili są w Wieńcu kuracjusze , którzy informowali o tym , zadawali pytania i co ? Cisza....
Dam Ci radę - wejdź proszę na gowork Uzdrowiska Wieniec Zdrój , tam znajdziesz różne stare i nowe opinie , poza tym strona Jutrzenka Medical Spa na sanatorium.pl , tam również znajdziesz różne opinie i jeśli masz konto na fb to też troszkę poczytasz choć na fb to opinia zazwyczaj brzmi ,,super " i nic więcej :lol: albo stare sprzed iluś tam lat . Nie mam tam konta ale podejrzeć można ;) .
Jutrzenka Medical Spa również ma swoje konto na Fb . warto poczytać ...
Pozdrawiam i życzę dobrej nocki .
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 350
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: Andrzej-WP »

Witam i pozdrawiam
Pare zdań uzupełnienia z pobytu w 2023 roku .
W kwietniu tego roku-2023 - przebywała w Wieńcu Zdroju moja żona. Miała skierowanie na leczenie w szpitalu uzdrowiskowym ( skierowanie z NFZ po szpitalne). Zakwaterowanie otrzymała w głównym budynku SPA Jutrzenki.
Pisze te pare zdań w imieniu żony.
Z pobytu jest bardzo zadowolona. Wyżywienie było bardzo dobre, urozmaicone. Dosyć dobra organizacja na stółówce . Bez tłoku .
Personel medyczny bez najmniejszych zastrzeżeń. Pomocny dla kuracjusza.
Pokój dostała w głównym budynku na 3 piętrze, oddział szpitalny. Pokój dwuosobowy, dośc dobrze wyposażony, także dobrze umeblowany , z balkonem. Czysto .
Co ciekawe, ze względu,że współlokatorka nie chciała oglądać telewizji, to opłatę od żony wzięto tylko częściowo w 1/2 kwoty.
Z bazy zabiegowej także jest zadowolona.
Nie było także problemów z wyjazdem w dniu poprzedzającym oficjalną datę zakończenia turnusu. Dostała kartę wypisową bez problemu dzień wcześniej.
Z pobytu, wyników rehabilitacji jest bardzo zadowolona.
Jedynym minusem pobytu ,jak mówiła było to ,że nie bardzo miała gdzie chodzić na spacery ze względu na zmieniającą się nagle aure pogodową w kwietniu . Wokół lasy. W lesie , jak to na wiosnę -były ślisko, a żona w trakcie rehabilitacji, leczenia urazu ,po operacji ortopedycznej.
Ja tylko byłem ,tym co przywiózł i odwiózł .
Parking przy obiekcie do 2 godzin bezpłatny. Jeśli z jakiegoś powodu przedłuży się pobyt takiego podwożącego( odbierającego) , recepcja bez problemu przedłuża czasookres bezpłatnego bileciku parkingowego.
maciek65
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 28 maja 2023 14:04
Oddział NFZ: Śląski

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: maciek65 »

Bardzo Dziękuję
Ale myślę, że każdy z nas będzie miał inne odczucia pobytu. Rzecz gustu i upodobań. Życie trzeba brać takie jakie jest i jedynie starać się go zmieniać ale tylko to na co mamy wpływ. Jadę z nastawieniem na dobre zabiegi i zabawę. Będę samochodem jeśli coś mi nie będzie pasować to wsiadam i jadę do Ciechocinka a tam jest gdzie spacerować i zabawić się.
Najważniejsze pozytywne nastawienie. Pozdrawiam Maciek
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Andrzeju i ja Ci bardzo dziękuję za opis pobytu Twojej żony i za poświęcony czas :serce: .
To przyda się innym , wiadomo... oby tylko zechcieli napisać choć kilka słów o pobycie :roll: .
Maćku , każdy ma swoje piorytety , wymagania itd... Ale może nie będzie tak źle .
Ty będziesz miał auto i więcej możliwości ale nie wszyscy bo np. ja przyjadę Hoperem
i będę na miejscu :) . Choć nie narzekam , zawsze coś się znajdzie na miejscu .
Pozdrawiam i dobrej nocki :) .
Onka25
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 22 maja 2022 21:09

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: Onka25 »

maciek65 pisze: 28 maja 2023 14:11 Witam
Właśnie otrzymałem skierowanie do Jutrzenki Wieniec Zdrój na 01.07.2023 do 24.07.2023. Wyjazd ze Śląska. Czy ktoś będzie w tym czasie? Pozdrawiam Wszystkich Maciek. :shock:
Też jadę, ale od 30.06.
Awatar użytkownika
dani888
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3916
Na forum od: 12 lis 2019 20:15
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Jutrzenka Wieniec Zdrój od 1.07 do 16.07.2023

Post autor: dani888 »

Onka , z tego co pamiętam - byłaś w Wieńcu w ubiegłym roku i widzę , że znów wracasz tam :) .
Jedziesz z NFZ ? Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ