Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: Abstynent666 »

alicjam pisze: 21 cze 2022 22:55 Dzięki Zbyszek że się odezwałeś. Już myślałam że przepadles na dobre :lol: . Ja też bardzo Ci dziękuję za towarzystwo. Fajny z Ciebie gość! Szkoda że nie zaraziłam Ciebie chodzeniem po górach. Ale każdy z nas był inny i to było fajne. Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich forumowiczow :serce:
:shock: wybacz Alicja ale ja dopiero teraz przeczytalem ten post :o ,z nostalgia wspominam ten nasz pobyt w Szczawnicy ,super ekipa byla :serce: w czerwcu mozemy pomazyc o powtorce ale to juz nie realne z ta ekipa :cry: .Po gorach nie chodzilem oszczedzalem sily na ostatni zabieg przed 22,raz tylko odpuscilem :P Pozdrawiam goraco ,oile sledzisz forum .
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: wiktor64 »

Wiktorek wita ,i nie zapomina o forum i uczestnikach,jetem
na bieżoco z forum ,i wracam czasami myslami jak to fajnie było
i nadal mam kontakt z ludzmi co byli i jest fajnie pogadaći powspominać.
ale to już chistoria,stefanio licze na jakąś opinie co tam sie zmieniło,
dziwi mnie że tak szybko dostałes przydział i to taki daleki koncze bo znów sie rozpisałem
i sle pozdrowienia dla wszystkich ;) ;)
stefanio
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 06 kwie 2021 15:30
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: stefanio »

Wiktor dostałem tak szybko bo rok temu byłem po za kolejką na covid też jestem ciekawy czy coś się zmieniło.ale licze że tym razem spotkam fajnych ludzi i będzie super
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: wiktor64 »

Witam :)
I tak włqsnie mija rok od pobytu w Nauczycielu w Szczawnicy
i tak sledze te moje wpisy z pobytu i tak se mysle ludZie czytają
i zeo odzewu ,jak było .czy coś sie poprawiło na leprze czy gorsze,a odsłon jest prawie 9 tyś./
i cisza,a tak nie które osoby pisza napisze po powrocie i echo ale tak tu jest na forum i tego sie nie da
zmienić a szkoda,po prostu nie chcą podzielić sie swoją opinią,ale dosyć marudzenia.
oczywiscie wspomnienia sa super .po prostu było bosko,ale dalej mam ćkawke od tych sałatek ./
co dziennie,nop i mija rok i tsza składać podanie i jechać do raju jeszcze na starych zasadach
bom od stycznia wchodzi reforma i boje sie e pojade zimą bo nasz NFZ dolny Sląsk ostatnio ,szybko ludzi wysyła
,chyba przed reformą chcą ludzi wysłać,na tym koncze acha za 3 tygodnie jde do Ustki do Perły
ale prywatnie postaram sie cos napisać to na tyle narka :D
Awatar użytkownika
Jeanick58
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 maja 2021 22:22
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: Jeanick58 »

Witam wszystkich.
Dostałem skierowanie od 4 września '23. To już mój piąty wyjazd. Jak do tej pory "szczęście" mnie nie opuszczało i z opisów dotyczących Nauczyciela wynika, że jest tak nadal. Na razie planuję ostrożnie, bo czasu do wyjazdu jest jeszcze sporo. Nie mam samochodu więc przejazd odbędę komunikacją zbiorową. Pogoda zamówiona... czy potrzeba czegoś więcej? Pozdrawiam forumowiczów i uczestników leczenia sanatoryjnego... :D ;)
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1863
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: ZAGUBIONY »

Jeanick58 pisze: 06 cze 2023 10:01 Witam wszystkich.
Dostałem skierowanie od 4 września '23. To już mój piąty wyjazd. Jak do tej pory "szczęście" mnie nie opuszczało i z opisów dotyczących Nauczyciela wynika, że jest tak nadal. Na razie planuję ostrożnie, bo czasu do wyjazdu jest jeszcze sporo. Nie mam samochodu więc przejazd odbędę komunikacją zbiorową. Pogoda zamówiona... czy potrzeba czegoś więcej? Pozdrawiam forumowiczów i uczestników leczenia sanatoryjnego... :D ;)
Witam no cóż odkąd pamiętam pobyty w Szczawnicy czyli od 1995 r i Nauczyciela to tam się nie wiele zmieniło po za personelem , menu na posiłkach i sprzętem na zabiegach , hol taki sam wczesny Gierek budynek tożsamy i sąsiadująca Dzwonkówka , basenu brak . Jedzonko w 2019 było pyszne , wszyscy na stołówce jedli to samo , nie było podziału na prywatnych i NFZ . Dlatego cena była super . w Budowlanych też 1 koszt wtedy o tysiak więcej . Widok z Nauczyciela jest przepiękny na okolicę pod warunkiem że nie dostaniesz pokoju na 1 piętrze gdzie kiedyś pewnie były schowki na szczotki :lol: a okna na wysokości 160 . Polecam od 2 wzwyż i z widokiem na Hutnika i Palenicę . Życzę pogody na spacerach na Słowację , Sokolicę , do wodospadu i Wąwozu Homole , podejście na Bryjarkę od Placu Dietla i pobliską Bacówkę potem zejście w kierunku Dzwonkówki .
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 647
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: Abstynent666 »

wiktor64 pisze: 05 cze 2023 21:34 Witam :)
I tak włqsnie mija rok od pobytu w Nauczycielu w Szczawnicy
i tak sledze te moje wpisy z pobytu i tak se mysle ludZie czytają
i zeo odzewu ,jak było .czy coś sie poprawiło na leprze czy gorsze,a odsłon jest prawie 9 tyś./
i cisza,a tak nie które osoby pisza napisze po powrocie i echo ale tak tu jest na forum i tego sie nie da
zmienić a szkoda,po prostu nie chcą podzielić sie swoją opinią,ale dosyć marudzenia.
oczywiscie wspomnienia sa super .po prostu było bosko,ale dalej mam ćkawke od tych sałatek ./
co dziennie,nop i mija rok i tsza składać podanie i jechać do raju jeszcze na starych zasadach
bom od stycznia wchodzi reforma i boje sie e pojade zimą bo nasz NFZ dolny Sląsk ostatnio ,szybko ludzi wysyła
,chyba przed reformą chcą ludzi wysłać,na tym koncze acha za 3 tygodnie jde do Ustki do Perły
ale prywatnie postaram sie cos napisać to na tyle narka :D
Witaj Wiktor,przyjezdzalem rowerem kolo Perly i nawet wstapilem zapytac kiedy tance ,kawalek bylo od Pomorza wiec nie chodzilem tam potanczyc .Niewiem ile placiles za pobyt ,ale Pomorze bardziej bym polecal niz Perle .Ja sie powtrzymalem z wnioskiem do NFZ wysle w styczniu ,teraz obawiam sie ze wyslaliby mnie w zimie w grudniu mija 18 miesiecy od naszego pobytu.Zycze Ci slonecznej pogody :)W Pomorzu graja w poniedzialki i czwartki od 20 do22.W Radosci jest duza sala i duzy parkiet wstep 15 zl. ale kiepsko gra ten muzyk.WTeczy bylo gratis ale mala sala ,muzyka mechaniczna ,obydwa obiekty po sasiedzku kolo promenady
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1258
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: wiktor64 »

Yark to sie ciesze że jest ok ,bo jade tam prywatnie i przez rok jak sledze
forum nie ma żadnej opini ,jestes tam z funduszu czy prywatnie jak nie tajemnica
a jakie tam sa warunki dobre ,chodzi mi o jedzenie zabiegi i pokój
wiem e parking jest płatny,oczywiscie ta pera nie jest tania ale coż
zyje sie raz
janicki 58 na pewno czytałeś moją opinie jak nie to polecam ;ja miałem
pokój od lasu 2 pietro pokój ok ale zimny i to bya jedynka,dużo jest jedynek
napisze tylko tak byem już 6 razy w sanatoriach i to byo najgorsze ,ale okolice sa piekne
wrzesień jest piuekny miesiąc to po górkach pochodzisz tylko sie nie załamój i jeć
dobre towarzystwo i wszystko bedzie ok i ognicho zróbcie muzyka jest na portierni
to na tyle :D :D
Zagubiony wybrałem perłe bo taK padło a cZy bede żałował to na pisze
to na tyle bo znów sie rozpisałem narka wszystkim :D :D :D
Awatar użytkownika
Jeanick58
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 19 maja 2021 22:22
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: Jeanick58 »

ZAGUBIONY pisze: 06 cze 2023 16:25
Jeanick58 pisze: 06 cze 2023 10:01 Witam wszystkich.
Dostałem skierowanie od 4 września '23. To już mój piąty wyjazd. Jak do tej pory "szczęście" mnie nie opuszczało i z opisów dotyczących Nauczyciela wynika, że jest tak nadal. Na razie planuję ostrożnie, bo czasu do wyjazdu jest jeszcze sporo. Nie mam samochodu więc przejazd odbędę komunikacją zbiorową. Pogoda zamówiona... czy potrzeba czegoś więcej? Pozdrawiam forumowiczów i uczestników leczenia sanatoryjnego... :D ;)
Witam no cóż odkąd pamiętam pobyty w Szczawnicy czyli od 1995 r i Nauczyciela to tam się nie wiele zmieniło po za personelem , menu na posiłkach i sprzętem na zabiegach , hol taki sam wczesny Gierek budynek tożsamy i sąsiadująca Dzwonkówka , basenu brak . Jedzonko w 2019 było pyszne , wszyscy na stołówce jedli to samo , nie było podziału na prywatnych i NFZ . Dlatego cena była super . w Budowlanych też 1 koszt wtedy o tysiak więcej . Widok z Nauczyciela jest przepiękny na okolicę pod warunkiem że nie dostaniesz pokoju na 1 piętrze gdzie kiedyś pewnie były schowki na szczotki :lol: a okna na wysokości 160 . Polecam od 2 wzwyż i z widokiem na Hutnika i Palenicę . Życzę pogody na spacerach na Słowację , Sokolicę , do wodospadu i Wąwozu Homole , podejście na Bryjarkę od Placu Dietla i pobliską Bacówkę potem zejście w kierunku Dzwonkówki .
Dzięki za odpowiedź i podpowiedzi, cenne jak widzę... Moje pobyty w pokoju zwykle ograniczają się do niezbędnego minimum. Jestem typem "globtrotera", nie usiedzę na miejscu, poza tym oprócz spływu, wjazdu wyciągiem na Palenicę, Szczawnicy i okolicy nie znam w ogóle... będzie co robić. Pozdrawiam serdecznie... Nurtuje mnie tylko dostęp "jedynek", ale w sumie nie będzie tragedii i przy "dwójce".
Awatar użytkownika
Yark
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 05 lip 2018 18:09
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica ..nauczyciel .pobyt-opinia

Post autor: Yark »

Wiktor, przebywam w Perle Ustka w ramach NFZ.W tym sanatorium niema podziału na komercyjnych czy NFZ. Posiłki są takie same dla każdego kuracjusza, śniadanie i kolacja w formie bufetu a obiad podawany do stołu. Jedzenie urozmaicone, smaczne. Baza zabiegowa i pobytowa dobra. W ośrodku jest sklepik, kawiarnia, tańce i występy artystyczne. Pogoda idealna. Życzę Tobie dobrego pobytu, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ