Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
radivw
Posty: 1
Na forum od: 29 maja 2023 11:31
Oddział NFZ: Wielkopolski

Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: radivw »

Witajcie. Wybieram się do sanatorium w 22 czerwca na 21 dni i moje pytanie czy warto? Czytałem sporo wypowiedzi ale mało jest tych pozytywnych co do tego ośrodka. Może jakieś zmiany tam nastąpiły? Proszę napiszcie jakie są pozytywne odczucia i jaki jest przedział wiekowy? Mogę zabrać o drodze z Poznania ruszam. [email].pl :roll:
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: Chamader »

Ja też oczekuję na dobre wiadomości........
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: Chamader »

I cisza w tym temacie.......?????
Nikt nic nie wie......????? :ugeek:
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: tanganika »

Witam :)
Byłam w Gołdapi i polecam to sanatorium. Pobyt w okresie letnim, to najlepszy czas. Obiekt położony jest w lesie, tuż przy granicy. Zapach drzew i krzewów o tej porze jest cudowny. Blisko teżnie i kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu i ośrodek wczasowy Leśny zakątek. Możliwość udziału w wycieczkach, ogniskach i innych np.wypiekaniu sekacza. Jesienią atrakcją są oczwiscie. grzyby.
Sanatorium posiada niewielki basen rehabilitacyjny i zabiegi na miejscu. Rehabilitanci mlodzi, życzliwi i bardzo zaangażowani, pełni empatii. Są różne opinie nt posiłków, mnie smakowały. Pokoje o różnym standardzie. Przekrój wiekowy kuracjuszy szeroki, są z nfz, zus i prywatni. Dominują jednak osoby w wieku 40-50 lat. Jest WiFi, ale występują problemy zasięgiem oraz obecnością rosyjskiej telefonii komórkowej.
Na miejscu kawiarnia, z barem z muzyką na żywo i mechaniczna, trochę mało miejsca jak dla mnie 💃.
Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z pobytu. Pozdrawiam 😊
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 314
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: Chamader »

<< tanganika >>
Dzięki za Twoją opinię..... Piszesz o letnim pobycie... ,a ja ma termin na głęboką jesień../zimę.. To mnie bardzo przeraziło.....
I jestem w rozterce... co mam zrobić...?
Na razie czekam i myślę.... :roll: A na zmianę nie mam co liczyć...
Pozdrawiam wszystkich....... :ugeek:
Awatar użytkownika
tanganika
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 01 lis 2013 10:48
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: tanganika »

Czesc. Bylam w listopadzie. Było dość ciepło. Myślę że zależy Ci na rehabilitacji a w Gołdapi rebilituja skutecznie. Dużo spacerowałam, byly wycieczki. Bylam też prywatnie na przełomie czerwca i lipca. Pojedziesz, sam ocenisz jak jest. Byłam zadowolona. Pozdrawiam :kwiat:
Nowicjusz1
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 179
Na forum od: 02 wrz 2017 21:04
Staż sanatoryjny: 4

Re: Gołdap sanatorium 22 czerwca 2023r

Post autor: Nowicjusz1 »

Dzięki Dobra Kobieto za info. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ