Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
olikkk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 30 wrz 2020 12:11

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: olikkk »

To super :)
Podczas ostatniego pobytu mieliśmy okazję skorzystać z tego basenu :)
Pozdrawiam :serce:
olikkk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 30 wrz 2020 12:11

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: olikkk »

Jeszcze mam pytanie w sprawie parkingu. Czy jest wystarczająco dużo miejsc pod budynkiem ? Doczytałam że jest płatny.
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: Atina »

Miejsc jest dużo wszystkie parkingi są płatne ...to usługa dodatkowa.
olikkk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 30 wrz 2020 12:11

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: olikkk »

Dzięki :serce:
Domyślam się, że płatna, bo tak jest wszędzie niestety ....
A można wiedzieć ile aktualnie sobie liczą za 3 tygodnie ?
olikkk
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 65
Na forum od: 30 wrz 2020 12:11

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: olikkk »

Już wiem ile liczą za trzy tygodnie - 200zł.
Trochę dużo, ale samochód pod budynkiem 😉
Jeśli ktoś chce taniej , to można skorzystać z miejskiego parkingu, nieco dalej od sanatorium i za połowę tej kwoty.
Szkoda, że zorientowaliśmy się ciut za późno ...

Ponieważ zakończyliśmy już swój turnus, więc kilka słów na temat Modrzewia, o którym czytałam różne, skrajne opinie.
Ogólnie mogę powiedzieć, że stwierdzenie iż to najgorsze sanatorium w Inowrocławiu jest bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe !
Nie podpisujemy się pod taką opinią !
Może wymienię najpierw plusy 🙂
- procedura przyjęcia rozłożona na kilka dni i przebiega sprawnie
- czajnik w pokoju bez dodatkowej opłaty, co jest raczej niespotykane w innych ośrodkach
- obsługa w recepcji, medyczna , na stołówce i na zabiegach sprawna, miła i kompetentna
- baza zabiegowa bardzo bogata, możliwość wyboru zabiegów wg gustu i potrzeb kuracjuszy
- zabiegi rozpisane na godziny popołudniowe, często przyspieszone na godziny przed obiadem z inicjatywy samych fizjoterapeutów 👌
- posiłki bardzo smaczne, bogate w świeże warzywa, urozmaicone, duże porcje, ciekawe potrawy, czasem do obiadu owoce, budyń, lub ciasto do kawy w niedziele, zawsze kompot z owocami, dla nas porcje aż za duże , dania raczej lekkostrawne 👌
- budynek położony w parku, otoczony pięknymi drzewami, śpiew ptaków bajeczny cały dzień 😃
- odległość do galerii, tężni, czy dowolnego kościoła w pobliżu ok 10 minut spacerkiem
- dwa razy w tygodniu imprezy integracyjne z tańcami na miejscu , w pobliżu kilka restauracji, gdzie można potańczyć codziennie
- w budynku na II piętrze kaplica dostępna całą dobę i raz w tygodniu w sobotę o 16:30 msza niedzielna dla zainteresowanych na miejscu
- mnóstwo zieleni i alejek do spacerowania w części uzdrowiskowej oraz w innych częściach miasta
- rowery w budynku do wypożyczenia
- wszystkie pokoje z balkonami wyposażonymi w wygodne foteliki, stół i suszarkę 😃
Za suszarkę mega plus, bo tego nigdzie do tej pory nie spotkałam, a była bardzo przydatna przy dużej ilości wodnych zabiegów 👌
- duży plus też za elektroniczny system identyfikacji kuracjusza, co nie wymagało noszenia ze sobą karty zabiegowej i zbierania podpisów od terapeutów 😃👌
To spotkałem też pierwszy raz 👌
- w łazience uchwyty pod prysznicami, krzesełko pod prysznic i miska przydatna do przepierek 👌
- dwie klatki schodowe i dwie windy w przeciwległych częściach budynku 👌
- budynek ogólnie czysty, na korytarzach bukieciki świeżych polnych kwiatów w wazonikach
No to jeszcze minusy....
- do wyposażenia pokoi i łazienki można się przyczepić, ale pokoje są w trakcie remontów, a te nowe są mega , bo miałam okazję zobaczyć 😉 Pewnie dużo czasu potrwa zanim wszystkie będą w takim standardzie, się dajmy im szansę 😉
- łóżka dość twarde, ale podłożenie pod prześcieradło kołdry lub koca załatwia sprawę 😉
- i to co nie podobało się chyba wszystkim , to zabiegi rozpisane na dzień wyjazdu 😲 Tego nie było do tej pory w żadnym sanatorium....
Chyba większość z nich rezygnowała, lub prosiła kierownika od rozpisywania zabiegów, aby je przełożył, co było do załatwienia dla upartych 😉
Ale reasumując, pobyt uważamy za bardzo udany, zwłaszcza że pora roku idealna , pogoda rewelacyjna 😃
Oboje z mężem polecamy Modrzew z czystym sumieniem 👍
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: emik »

Super opinia, dzięki olikkk. :kwiat:
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Sanatorium uzdrowiskowe Modrzew Zakład Przyrodoleczniczy Inowrocław,

Post autor: Bibi2 »

Olikkk, dzięki , super opinia :kwiat:
Jesteś kolejnym przykładem na to jak różnie można odbierać i ocenić obiekt ,
a najważniejsze , że byliście Państwo zadowoleni.
Jeszcze raz dziękuję :)


Dagna Tobie także dzięki , nie czytałam wcześniej Twojej oceny :)
ODPOWIEDZ