Liga Narodów w siatkówce 2023r terminarz

Kuracjusz sportowiec, kuracjusz kibic. Sport to zdrowie, a więc... kibicujcie swoim drużynom, piszcie o wydarzeniach sportowych, pochwalcie się swoimi osiągnięciami.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Liga Narodów w siatkówce 2023r terminarz

Post autor: malgorzatas »

Witam szanowne grono kibiców :serce:
Ja też z całego serca kibicowałam Japonii....i udało się,jak Te chłopaki się cieszyli.....nie to co USA ,po rozdaniu medali uciekli do szatni...

Mecz piękny ,dawno tak dobrze nie graliśmy...i cieszę się że utarliśmy nosa USA...zresztą było widać po minach że są bardzo wkurzeni :shock: :roll:

Żal mi bardzo Benia :kwiat: to jest taki sport...kontuzje się odnawiają...to samo Kurek....ALE ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE....Ale Kaczmarek i Fornal ...Brawo :serce: :serce:

Myślałam że Kaczmarek dostanie MVP...bo grał cudownie...ale Zatorski też grał dobrze....ja bym dała WSZYSTKIM..... :serce: :serce: :serce:

Podziękowania dla całej Naszej drużyny...dla trenerów...dla sztabu i dla tych wszystkich osób których nie widzimy....lekarzy,masażystów...nawet dla tych młodych chłopaków co ciężko pracowali żeby ścierać pot z podłogi.....BRAWO,BRAWO......

Teraz przerwa...potem Memoriał Wagnera...i Mistrzostwa Europy.....Ja na razie się pięknie żegnam....Dziękuję za wspólne kibicowanie...bez was to by nie było tak milo....DZIĘKUJĘ KAZIU :kwiat: ANDRZEJ :kwiat: ZBYSZEK :kwiat:
Trzymajcie się zdrowo...i do usłyszenia kiedyś tam ;) :)

Małgorzata
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Liga Narodów w siatkówce 2023r terminarz

Post autor: andrzej1955 »

Cała Przyjemność po naszej stronie i to jeszcze z Takim Finałem :D :kwiat:
Pozdrawiam i Miłego dnia Życzę :)
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Liga Narodów w siatkówce 2023r terminarz

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Pięknie dziękujemy Gospodyni za gościnę, za wspólne kibicowanie i dzielenie się wrażeniami. Było nam bardzo miło.
Do zobaczenia przy innej okazji, pewnie już w nowym temacie 🤔.
Pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ