Jelenia Góra -Cieplice (listopad/grudzień 2023)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Jelenia Góra -Cieplice (listopad/grudzień 2023)

Post autor: rak1946 »

na przelomie listopada i grudnia jade na oddzial uzdrowiskowy rehabilitacji szpitalnej dom zdrojowy 1 w cieplicach bardzo prosze o udzielenie informacji o warunkach terazniejszych pobytu (wyposazenia pokoji,rehabilitacji) z gory serdecznie dziekuje
Ostatnio zmieniony 20 lis 2023 21:20 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
Ciekawska
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 01 paź 2021 14:16

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: Ciekawska »

W domu zdrojowym 1 byłam 2021 roku przełom października i listopada.Wszystkie zabiegi są na miejscu profesjonalne podejście fizjoterapeutów jeżeli chodzi o masarze polecam pana Wawrzyniaka .Pokoje są wyposażone w czajniki i telewizję (oczywiście odpłatna ) są 1,2,3 i 4 ja trafiłam na3 mimo że byłam 2 w kolejce ale nie było źle bi trafiłam na fajne dziewczyny.W nowej części pokoje są bardziej zadbane ale powiem szczerze ,że ja większość czasu spędzałam w terenie jest co zwiedzać .Jedzonko jak dla mnie dobre i nie potrzebowałam dojadac.Byla nawet możliwość prania za drobną opłatą .Na zabawy polecam pałac zdrojowy .Życzę miłego pobytu.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: rak1946 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź pozdrawiam ps.czy żadne nfz nie kieruje do tego uzdrowiska bo kuracjusze niechętnie opisują swoje spostrzeżenia odnośnie tego sanatorium.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: Mark52 »

Bardzo fajne i klimatyczne miejsce. Miałem okazję być tam w 2022 roku zabiegi bardzo fajne i profesjonalne podejście zaletą jest basen, jedzenie z początku wydawało mi się że małe porcje ale z czasem były całkiem wystarczające. Piękny park Zdrojowy, Termy Cieplickie a jak ktoś lubi aktywnie spędzać czas można pokusić o wycieczki w okolice a jest co zwiedzać. Jedyny minus to parking, jest niby płatny ale bardzo drogi ok 300 zł za turnus, można parkować wokół sanatorium na ulicy ale zazwyczaj po odjechaniu trzeba na nowo krążyć by znaleźć miejsce parkingowe. Co do zakwaterowania mnie udało się dostać jedynkę w budynku D bardzo duży pokój ale po moim wyjeździe chyba dostawili drugie łóżko. Potańcówki w Parku Zdrojowym i w Edwardzie zależy kto co lubi w obu miejscach można miło spędzić czas wieczorem. To tyle, jak Byś miał dodatkowe pytania pisz. Chętnie bym tam wrócił.
rak1946
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 155
Na forum od: 08 mar 2012 09:12
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: rak1946 »

Dziękuję za wyczerpujący opis domu zdrojowego w cieplicach aż miło poczytać
Dorota123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 03 gru 2017 18:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: Dorota123 »

Też byłam w Domu Zdrojowym w Cieplicach, na przełomie lutego i marca 2022 roku, na rehabilitacji pokowidowej. Potwierdzam pozytywne opinie zarówno o warunkach pobytu, wyżywieniu i oczywiście zabiegach. Również polecam masaże u pana Wawrzyniaka. Okolice super!!
leks
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 30 sie 2023 09:08

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: leks »

Dziękuje za wszystkie opinie 8-)
jonny
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 04 sty 2022 22:53
Oddział NFZ: Śląski

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: jonny »

witam , chciałem się dowiedziedz czy w Domu Zdrojowym są jeszcze te zabiegi tzw kąpiele borowinowe , bo jak byłem 2018 r to bardzo mi to służyłoi i te zabiegi mnie podkurowały , mam tam jechać
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: Mark52 »

Są okłady z borowiny ale o kąpielach nie słyszałem i nie widziałem.
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: jelenia gora -cieplice

Post autor: Mark52 »

jonny wejdź sobie na tą stronkę https://uzdrowisko-cieplice.pl/zabiegi-uzdrowiskowe masz tam wszystkie zabiegi oraz cennik okazuje się ze są kąpiele borowinowe.
ODPOWIEDZ