Gdzie by tu pojechać ??

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

Wyjazd turystyczny do miasta Kielce jest bardzo dobrym pomysłem :D Polecam odwiedzić w najbliższym czasie ;)
Warto nawet zajrzeć tam na kilka godzin, np. jadąc na turnus do Buska Zdroju ;)
Ogólnie ładne miasto i jest tam sporo miejsc do odwiedzenia i zwiedzania, ale... po remontach zabetonowany Rynek niezbyt mi się podoba i latem tam gorąco jak na patelni :o
SAM_0703.JPG
Na zdjęciu kielecka Katedra Wniebowzięcia NMP (fot. własna)
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Sloneczko »

Wiesz co Hipokryt........
Obraziłam się na ciebie :roll:
Byłeś u mnie i nie dałeś znaku życia :?:
Masakra z takimi znajomymi :roll:
A katedra całkiem inaczej wygląda ..... zdjęcie masz z wykopalisk :lol:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

Szanowne Słoneczko - rzeczywiście zbyt rzadko zaglądam w piękne świętokrzyskie, a jest tam co zwiedzać i miło spędzać czas :) Moje odwiedziny były 3 lata temu, więc pora znowu tam zajrzeć, choćby spotkać słynne Baby Jagi tudzież inne świętokrzyskie Czarownice spod Łysej Góry :lol: Innych atrakcji nie sposób wymienić, ale polecam poznać te okolice :)

Specjalne podziękowania należą się naszemu "Przyjacielowi Forum" za doskonały pomysł, aby odwiedzić Kielce już za miesiąc :D Może okazać się, że na tą wycieczkę chętnych nie zabraknie i szykuje się prawdziwy zlot forumowy :roll:
andrzej1955 pisze: 01 wrz 2023 00:07 Ja zaproponuję nietypową ...wycieczkę 15 października z zaświadczeniem o prawie do głosowania i oddać go w ...Kielcach ;)
jettp
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1409
Na forum od: 13 cze 2017 20:36

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: jettp »

Może do Opery Wrocławskiej na " Czarodzijski flet w Breslau " / spektakl dla dorosłych :o /
Ale z biletami to może być już ciężko.
:roll:
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

... to bardzo dobra propozycja, bo miasto Wrocław jest bardzo atrakcyjne dla turystów, a samo wydarzenie może być interesujące :roll:
Jest jednak poważny minus, zwłaszcza dla Forumowiczów z odległych stron, np. z Suwałk pojawia się problem z odległością.
O wiele lepiej pojechać do miasta bardziej dostępnego dla wszystkich, czyli położonego bliżej środka Polski.
W tej sytuacji warto już za dwa tygodnie skorzystać z propozycji naszego Przyjaciela Forum :kwiat: viewtopic.php?p=1105804#p1105804
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Abstynent666 »

Tak zapytam te osoby co sa w zwiazkach,czy zona ,maz nie maja nic przeciwko jak jedziecie na takie spotkanie ?,czy razem przyjezdzacie,tak pytam z ciekawosci :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać wycieczkowo ??

Post autor: Hipokryt »

Abstynent666 - każdą wycieczkę turystyczną trzeba w domu odpowiednio uzasadnić, a wtedy z wyjazdem nie będzie problemu :D

Dla domowników zaświadczenia wyjazdowego nie potrzeba, ale....
andrzej1955 pisze: 01 wrz 2023 00:07 Ja zaproponuję nietypową ...wycieczkę 15 października z zaświadczeniem o prawie do głosowania i oddać go w ...Kielcach ;)
Dodam, że stosowne zaświadczenie wyjazdowe możemy zdobyć tylko dziś do północy ;)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Abstynent666 »

Wlasanie to uzasadnienie jest najtrudniejsze, :oops: ,i ten termin troche nie trafiony mysle ,ludziom sie niechce chodzic po urzedach ,ale zycze frekfencji na spotkaniu :)
Awatar użytkownika
Hipokryt
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 7543
Na forum od: 11 lut 2015 18:49
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 21

Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Hipokryt »

.... zawsze można zorganizować tak zwany "wyjazd rodzinny", czyli jedziemy ze współmałżonkiem i z dziećmi, zwłaszcza z tymi dorosłymi.
Wtedy nie ma problemu z jakimś załatwianiem zgody, no i nie ma obaw co do frekwencji na takiej wycieczce ;)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Gdzie by tu pojechać ??

Post autor: Abstynent666 »

Dziekuje Hipokryt za rady ,ale zona niema uprawnien ,nie jest uczestnikiem forum :lol: ,a zreszta nie mam takiej mocy zeby ja gdziekolwiek wyciagnac :lol:
ODPOWIEDZ