ZIMOWIT 25.10.2023 do 15.11.2023 Duszniki Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

ZIMOWIT 25.10.2023 do 15.11.2023 Duszniki Zdrój

Post autor: Gelek »

Sanatorium Uzdrowiskowe "ZIMOWIT" Duszniki Zdrój, ul.Chopina 3.
Termin: 25.10.2023 - 15.11.2023
Czy może ktoś ma również przydział w tym terminie?
Wyjeżdżam z Lublina. Nie wiem jeszcze do końca ani czym, ani jak.
Gelek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 434
Na forum od: 27 lut 2013 00:16
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: ZIMOWIT 25.10.2023 do 15.11.2023 Duszniki Zdrój

Post autor: Gelek »

Ponawiam pytanie podbijając przy okazji temat.
Czy naprawdę nikt się tam nie wybiera?
A może jakieś opinie ktoś napisze, bo ciężko cokolwiek znaleźć. Ja odwdzięczę się swoimi zdjęciami i opisem jak wrócę.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: ZIMOWIT 25.10.2023 do 15.11.2023 Duszniki Zdrój

Post autor: sinobrody »

Witam po bardzo długiej nieobecności. No tak się złożyło. W kwestii "Zimowita" w Dusznikach (wprawdzie to pewnie będzie spóźnione), ale jadę tam po raz kolejny od 5 maja. Zimowit składa się z dwóch obiektów, ale połączone łącznikiem więc jeżeli jest deszcz czy zimno to nie ma potrzeby wychodzić na zewnątrz aby przejść z budynku do budynku. Budynek przy ulicy to jest tzw. komfort, a budynek w głębi to z barierami. W zasadzie niewielka różnica. No może delikatna różnica w wystroju. Zimowit jest od dobrych kilku - kilkunastu lat po remoncie, wszędzie nowe meble, w pokojach łazienki, telewizory, małe lodóweczki. Zabiegi na miejscu, jadalnia z własną kuchnią, jak dla mnie jedzenie dobre. Cały obiekt ogrodzony i obsadzony żywopłotem. Jest duża łąka z mnóstwem ławek więc gdy jest ciepł to można posiedzieć, poopalać się. Basenu nie ma, ale ja zawsze chodzę do Jana Kazimierza. No to tak z grubsza. Mnie odpowiada i jeżeli nie mam ochoty jechać daleko to wybieram Zimowit (160km) i cena przystępna. Pozdrawiam/sinobrody
ODPOWIEDZ