Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Post autor: ollalaola »

Przeszukałam forum i nic nie znalazłam na temat 20 WSZUR , pobyt w Oddziale Uzdrowiskowo-Sanatoryjnym w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10 . Czy ktoś z Państwa był niedawno i może podzielić się opinią?
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4097
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Post autor: Bibi2 »

Widzisz Ola, chyba wszyscy uważają Wojskowy za bardzo dobry ośrodek i nie chcą bawić się w opiniowanie :roll: .
Rzeczywiście dawno nie widziałam opinii , nadzieja , że po Twoim powrocie coś się zmieni :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Post autor: Felice »

Oleńko obyś się tylko nie rozczarowała.
Na Pułaskiego część pokoi jak wiesz nadal jest dla żołnierzy. Większość zabiegów masz na miejscu, na pewno do dużego budynku trzeba chodzić na basen. Standard pokoi od czasu kiedy byłyśmy razem nie zmienił się.
Ja teraz już nie przybieram w Krynicy kierunku na to sanatorium.
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Post autor: ollalaola »

Alu, jednak liczę na to,że coś zostało odnowione. Napisałam prośbę o jedynkę. Z tego co się dowiedziałam w recepcji, to są tylko w studio,ale dobre i to. Niestety żadnej gwarancji,że jedynka będzie. Wolałabym zabiegi na miejscu. Akurat basen ma dla mnie najmniejsze znaczenie, bo regularnie korzystam z Aquaparku Fala w Łodzi. To i pływanie, i gimnastyka, i sauna oraz wszelkiego rodzaju solanki, jacuzzi i masaże podwodne. Najbardziej zależy mi na okładach borowinowych i masażu. Okaże se na miejscu. Liczę na to,że jednak ktoś był niedawno i podzieli się uwagami. Jeżeli będzie bardzo niezadowalająco będę próbowała przenieść się do głównego budynku. Pozdrawiam Aluś serdecznie i życzę wspaniałej kuracji, na której aktualnie jesteś.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Oddzial Uzdrowiskowo-Sanatoryjny w Krynicy-Zdroju, ul. Pułaskiego 10

Post autor: Felice »

Dzięki Olu, trzeba walczyć o zdrowie.
ODPOWIEDZ