Mrzeżyno 2023

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mrzeżyno 2023

Post autor: GIENIA »

I ja wczoraj pożegnałam Mrzeżyno :)

Kto nie był , polecam odwiedzić tę malutką , ale piękną miejscowość . Są dobre ośrodki rehabilitacyjne , ale zdecydowana większość to obiekty sezonowe . Ścisły sezon to trwa tam od 25 czerwca do ok 20 sierpnia . w maju , czerwcu widać ja miejscowość z dnia na dzień budzi sie do zycia , a już pod koniec sierpnia z dnia na dzień wymiera ....
Ośrodki reh. to oczywiście tak od marca do października .

Godne polecenia są ośrodki .... Nadmorski , Piramida , Venus ... być może inne też , ale nie mam takiej wiadomości ...

Tam życie toczy się nie nad Bałtykiem , ale nad Regą . Są tam kawiarenki , ławeczki przy Redze , gra muzyka i inne atrakcje . Przy plaży tego brakuje .
Wiele osób , szczególnie seniorzy , narzekają na brak ławeczek , na brak miejsc , gdzie można by usiąść i słuchać szumu fal .... jedyne takie miejsce jest przy zejściu nr 1 , ale dla gości choćby wspomnianej Piramidy czy Venusa to spora odległość do pokonania .

Dla mnie pobyt w Mrzeżynie był super doświadczeniem , poznałam sporo sympatycznych ludzi i na pewno jeszcze tam wrócę , choćby tylko odwiedzić znajomych i posiedzieć nad Regą :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Mrzeżyno 2023

Post autor: andrzej1955 »

Gieniu :kwiat: tak że następny twój ruch to na kolanach do Częstochowy i podziękować ,,,rycerzowi walczącemu z ...przeciwnościami i wprowadzającemu w życie towarzyskie bo ty byś się tam bidulko... zagubiła :roll:
A tak niedawno była walka rycerza z patologiami typu picie piwa na turnusach i skargi na głośno zachowujące się sąsiadki w pokoju do przełożonej pielęgniarek :oops: nie to :oops: żebym się czepiał ale to zapisane a ja mam dość dobrą pamięć :roll:
Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów na turnusach bo to wspaniała forma rehabilitacji-zwłaszcza jak spotkamy .... dyskretne i sympatyczne osoby :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mrzeżyno 2023

Post autor: GIENIA »

Zbyszku , bo to oczywista oczywistość ;)
Andrzeju :serce:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Mrzeżyno 2023

Post autor: GIENIA »

Moze mało precyzyjnie się wyraziłam w ostatnim wpisie ... brak czasu , jak to w sanatorium :lol:
Zbyszku .... Toz to oczywista oczywistość. , ze dzięki Tobie mogłam byc w Mrzeżynie ponad 4 miesiące , wielokrotnie o tym pisałeś .... I za tą możliwość Ci dziękuję :serce:

Andzrzeju , dzięki , że wierzysz w moje mozliwości :serce:
ODPOWIEDZ