Mega Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: ewasz »

No niestety, różnie bywa, nawet w dwójce czego doznałam w Goczałkowicach.
Dobrze, że było poza pokojem super towarzystwo :D
maciejt
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 cze 2022 09:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Mega Kołobrzeg

Post autor: maciejt »

Wczoraj wpadło skierowanie do Polanicy, taki ośrodek na uboczu za miastem. Prosiłem o morze, a tutaj jak na złość. W dodatku dwa lata temu byłem w Lądku to kotlinę mam pooglądaną, termin wrześniowo-październikowy. Trochę wystraszony czytam co tu na forum mądrzejsi wypisują i nie zawiodłem się. Przekaz był taki: dzwonić po zwroty. Dzwonie dzisiaj z roboty i dzwonie, w końcu sie zaparłem i jak zajęty to od nowa i tak do skutku. Miła Pani odbiera, słucha moich żali co tam się zebrały ze zrozumieniem i prosi o chwile bo poszuka. Faktycznie wraca za minute i mówi że jest Kołobrzeg od 7 maja i pyta czy pasuje. Sanatorium Mega mówi, koło takiej kawiarni co to się obraca i mozna widoki podziwiać. Coś kojarzę że to może na Podczelu ale nie mam pewności a i tak rowera zabieram to moge se jeździć byle nie lało. No to pełna zgoda, wyjazd 7 maja i Pani zaprasza po skierowanie. Kurde jest pewna trudność tłumacze, bo to pierwsze dopiero wczoraj wpadło i nie mam jeszcze papiera, tera w robocie jestem, na majówke jade nad Bosfor t moge odebrać 6 maja dopiero. Pani mówi że spoko, może być bylem odebrał. Wyszło na to że 6 biore skierowanie i jade sie pakować, bo 7 rano bede w Kołobrzegu. Z ciekawości patrze gdzie to sanatorium na mapie, a one koło Wistomu co to z 6 lat temu byłem i bardzo chwaliłem. Kawałek może do miasta i jest, ale wcale nie taki duży. Destynacja ok, na razie papa się cieszy, mam nadzieje że będzie ok.
Jak by kto miał jakie nowe informacje o sanatorium to piszcie ludziska bo nie wiem ile za parking krzykną, czy szukać gdzie na mieście bezpłatnych miejscówek może czy nie ma sensu. No i problema przewiduje w pokojach wieloosobowych, ciekawe czy da się dobrać ludzi co to TV nie chcą w pokoju, bo ja nie chce. Bardzo mi przeszkadza w relaxie i czytać nie moge jak coś brzęczy. Bede chciał co zobaczyć to lapka przytargam i tyle.
ODPOWIEDZ