Geovita Muszyna Złockie

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Geovita Muszyna Złockie

Post autor: sztani »

Witam .
Szukam opinii na temat Geovita Muszyna Złockie .Praktycznie nie ma żadnych opinii (tu na forum)oprócz Andrzeja ale to stare dzieje .
Będę wdzięczny za każde info.
pozdrawiam Staszek :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Geovita Muszyna Złockie

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Myślę, że Firma Geovita, posiadająca obiekty nad ,morzem i w górach chyba trochę podupadła.
Interesowałem się ewentualną pracą w tych obiektach nad morzem lub w górach i stąd moja wiedza.
Pracowałem w tym roku w Mrzeżynie i jest tam duży ośrodek Geovity, który był zarośnięty, zaniedbany i zamknięty, ale w atrakcyjnej lokalizacji.
Dopiero ok. 15 lipca znalazł się dzierżawca tego obiektu i w szybkim tempie otwarto w nim tylko pobyty hotelowe bez bazy zabiegowej, która z tego co było można zobaczyć jest duża.
W czasie pobytu gości trwały jeszcze prace nad przywróceniem go do używalności po dwóch, czy trzech latach zamknięcia i nieogrzewania tak dużego obiektu.
W Muszynie może być lepiej o ile jest to obiekt w ruchu ciągłym.
W Muszynie Złockie byłem na pobycie w sanatorium Wiarus.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Geovita Muszyna Złockie

Post autor: sztani »

Już zrezygnowałem na korzyść Lądka - Rybniczanka -Wanda :)
ODPOWIEDZ