Ustka

Ustka okiem kuracjusza. Ustka jako uzdrowisko.
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ustka

Post autor: Krzysztof 30 »

Ustka ....moje ulubione miejsce nad morzem ,byłem 3 razy w sanatorium i jestem co roku prywatnie chociaż na kilka dni.
Polecam hotel Aleksander od połowy września już ceny są dostępne blisko do deptaku 50 m , i jakieś 100m do portu
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ustka

Post autor: ania1701 »

Abstynent666 pisze: 06 sie 2023 09:11 Zapomnialem ze obiecalem :lol: .Bylem widzialem i wrocilem .Pobyt na duzy plus ,takiej wyzerki to w zyciu nie mialem jak w os, Pomorze ,lokalizacja super blisko morza ,zaraz kolo lawczki Kwiatkowskiej .Miasteczko spokojne bezpieczne ,tance w Radosci tez nie daleko od Pomorza.Wrocilem z katarem 6 tygodni mnie meczylo,wial mrozny wiatr z nad morza,pogoda zmienna byla .Polecam wyjazd do Ustki zwlaszcza do Pomorza ,tam niema do czego sie przyczepic.A ci co ich stac polecam hotel Grand Lubicz ,bylem tam na tancach w sobote .Pozdrawiam :)
Witaj Abstynencie666
Wybieram się na turnus w lutym , pobyt w budynku Premium, tak mi polecono. Czy masz wiedzę, co tam się znajduje oprócz pokoi, czy kawiarnia, restauracja to w tym budynku, czy w budynku tam gdzie sa pokoje o niższym standarcie, tak jak baza zabiegowa. Nie moge sie od dwoch dni dodzwonić tam. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam cieplutko
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ustka

Post autor: Mazrena »

Ania jeżeli chodzi o Pomorze to wszystko dzieje się w tym budynku o niższym standardzie, czyli stołówka, zabiegi i balety....Musisz dochodzić z budynku premium do tego o niższym standardzie.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Ustka

Post autor: Abstynent666 »

ania1701 pisze: 08 sty 2024 17:19
Abstynent666 pisze: 06 sie 2023 09:11 Zapomnialem ze obiecalem :lol: .Bylem widzialem i wrocilem .Pobyt na duzy plus ,takiej wyzerki to w zyciu nie mialem jak w os, Pomorze ,lokalizacja super blisko morza ,zaraz kolo lawczki Kwiatkowskiej .Miasteczko spokojne bezpieczne ,tance w Radosci tez nie daleko od Pomorza.Wrocilem z katarem 6 tygodni mnie meczylo,wial mrozny wiatr z nad morza,pogoda zmienna byla .Polecam wyjazd do Ustki zwlaszcza do Pomorza ,tam niema do czego sie przyczepic.A ci co ich stac polecam hotel Grand Lubicz ,bylem tam na tancach w sobote .Pozdrawiam :)
Witaj Abstynencie666
Wybieram się na turnus w lutym , pobyt w budynku Premium, tak mi polecono. Czy masz wiedzę, co tam się znajduje oprócz pokoi, czy kawiarnia, restauracja to w tym budynku, czy w budynku tam gdzie sa pokoje o niższym standarcie, tak jak baza zabiegowa. Nie moge sie od dwoch dni dodzwonić tam. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam cieplutko
Popelnilas blad mojm zdanie z tym budynkem Premium,wszystkie zabiegi ,posilki ,wieczorki sa w budynku Standart,teraz w zimie to jest problem ,trzeba przejsc ok. 100m i tak kilka razy dziennie.Jakie tam sa w pokojach warunki to niewiem ponoc lodowke maja ,ale teraz zima to mozna sie obejsc.Tez mialem mozliwosc zamieszkania w premium grosze sie doplacalo ale jak zobaczylem to zrezygnowalem a bylem w maju.Szkoda ze tego w opisie nie napisalem .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ustka

Post autor: ania1701 »

Bardzo dziękuję za odpowiedź tak szybką i pewnie zmienię termin . Pozdrawiam serdecznie :serce:
Awatar użytkownika
ania1701
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 23 maja 2013 08:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ustka

Post autor: ania1701 »

Mazrena pisze: 08 sty 2024 17:32 Ania jeżeli chodzi o Pomorze to wszystko dzieje się w tym budynku o niższym standardzie, czyli stołówka, zabiegi i balety....Musisz dochodzić z budynku premium do tego o niższym standardzie.
Bardzo dziękuję , za odpowiedź tak ważną :serce: . Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2563
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ustka

Post autor: Mazrena »

ania1701 pisze: 08 sty 2024 21:22 Bardzo dziękuję za odpowiedź tak szybką i pewnie zmienię termin . Pozdrawiam serdecznie :serce:
Nie ma za co :serce:
Ja też nie pojechałabym do premium.
Z termiami tam ciężko, dziś zadzwoniłam o turnus i na czerwiec nie mam już miejsc :roll:
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ