Energetyk Świnoujście

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Gosia_Gosia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 22 sie 2023 17:42

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Gosia_Gosia »

Dziękuję bardzo.. Ze tylko hotel to doczytałam... Fajnie ze jedzonko na miejscu.. W innych sanatoriach też dochodzą na zabiegi więc dam rade... To moze pojade jednak.. Chociaz to 700 km.. I polowa lutego wiec.. Moze juz mrozow nie bedzie... Dzięki bardzo za informacje wyczerpujace😁.. Pozdrawiam
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: zbigniew165 »

Dasz radę i nie rezygnuj. Ja byłem w ubiegłym roku na przełomie stycznia i lutego i w Bursztynie w Świnoujściu i nie nudziłem się, a na pewno będzie w Świnoujściu cieplej niż w innych rejonach kraju.
W tym roku mam zamiar jechać do sanatorium w Świnoujściu, a Świnoujście znam dobrze, chyba najlepiej ze wszystkich którzy są zalogowani na tym forum, bo raz to częste wyjazdy komercyjnie i pracowałem rok czasu w Świnoujściu w jednym z ośrodków sanatoryjnych.
Jak będziesz coś chciała się dowiedzieć, to zadaj pytanie w temacie Spotkania i zloty forumowiczów, a tam jest temat Spotkania w Świnoujściu, bo teraz jesteśmy w temacie sanatorium Energetyk.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Muzyczka »

Wita Gosia_ Gosia, zapytałaś o Lazura, choć to tutaj o Energetyku temat, ale co wiem, pomogę, w Lazurze byłam zaproszona dwa razy gościnnie u koleżanki ze szkoły średniej, w zeszłym roku w miesiącu lutym, Śmieszna sytuacja, gdyż dowiedziała się o mnie,że jestem od drugiej koleżanki też ze szkoły średniej... Wtedy byłam na swoimi pobycie w Bałtyku. Lazur tuż obok Bałtyku jest wyremontowanym obiektem od niedawna, na samym dole na wysokości niskiego parteru jak wchodzi się na końcu jest mała recepcja ładnie oświetlona z małym akwarium- hi ( podobało mi się) i później za skrętem w lewo winda. Na tym samym poziomie jest stołówka, bardziej po prawej stronie, stoliki 4 osobowe. Posiłki na zmiany. Pokoje w kolorze popielatym w kształcie litery "L", a w środku jakby łazienka. Taki jeden widziałam...Nie wiem, jak wyglądają w środku pokoje z przodu, z frontu od wejścia, czyli od północy, ale mają balkony takie malutkie, jak w starych blokach mieszkania środkowe, tylko balustrada. Kiedyś dawno w starym budynku jeszcze ich nie było, jakby powiększyli budynek i dość ładny projekt zrobili..
Widziałam pokój trzyosobowy i tak większość jest, ten był od strony południowej i ładny jasny, czysty, chyba troszku ciasno, ale aż tak bardzo nie, był na 2 piętrze, z tv dużym na ścianie, chyba białe lub jasno szare szafki, to wszystko nowe gdzieś od 2-3 lat, pokój ten był z balkonem, z krzesełkami, z okrągłym stolikiem, ale zimą to balkon służył jako lodówka i to też trzeba uważać na mewy i rybitwy...
Wtedy w pokoju nie było lodówk, bo trzeba było płacić i jakaś tam kwota była chyba 2 zł za dzień, ale dokładnie tego nie pamiętam i wtedy dziewczyny nie brały lodówki.
Pamiętaj dojedziesz z dworca PKP autobusem A lub B, jedzie się ponad pół godziny i pod samo sanatorium, jeśli będziesz jechała pociągiem...
Serdecznie pozdrawiam 🌹
Gosia_Gosia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 22 sie 2023 17:42

Re: Energetyk Świnoujście

Post autor: Gosia_Gosia »

Dziekuje bardzo teraz juz troszke wiem... Ze posilki na miejscu ze rehabilitacja po za budynkiem ale blisko... Ze pokoje nowe... Zeby jeszcze było gdzie usiąść po za pokojem i pogadac... Pojade zobacze... Dzieki za informacje a pytalam tu bo o Lazurze nie ma... Nie znalazlam nic kompletnie na forach..
ODPOWIEDZ