Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4095
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Bibi2 »

Dziękuję Andrzeju :)
Solidny z Ciebie Forumowicz :kwiat:
Pablo675
Posty: 3
Na forum od: 30 lis 2023 13:16
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Pablo675 »

Witam wszystkich -mam pytanie do tych kuracjuszy którzy byli w Ośrodku Beskid Krynica Zdrój. Jedziemy z żona pierwszy raz i prosze o kilka opini o tym ośrodku. Co tym parkingiem troche drogi. No i to zalecenie CEL przy wyjściu z ośrodka ( podać cel przecież nie jesteśmy dziećmi.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Andrzej-WP »

Dzien dobry.
Proszę się nie marwić o pobyt w tym sanatorium.
Będziecie Państwo napewno zadowoleni.
Co do opinii , to ja ( Andrzej-WP ) będą na przełomie września i pażdziernika opisałem pokrótce swoj pobyt , jednocześnie potwierdzając wcześniejsze wpisy, szersze opisy tego sanatorium przez " Kuty" w dniu 9.11.2021 i " Hejusia" z dnia 13.05.2022 r. Proszę przeczytać .
Nie chciałem sie powtarzać , gdyż opisy są dośc szczegółowe a w stosunku do tych opisów, bedąc we wrześniu b.r. nic sie nie zmieniło a nawet poprawiło, gdyż podczas pobytu ogłoszono kuracjuszom,że każdy , kto chce może dostać dodatkowo gratisowo zabiegi podczas pobytu. Dodatkowe poza już wcześniej przepisane przez lekarza. Dotychczas nigdy sie jeszcze nie spotkałem ,żeby dostać gratisowo, bez opłat dodatkowe zabiegi.
Co do parkongu przy sanatorium. Jest pare miejsc przed budynkiem. Wydaje mi się ,że około 15 ,oraz jest dodatkowy parking z tyłu za obiektem sanatoryjnym , który jest na noc zamykany. Nie ma rezerwacji miejsc. Kto wcześniej przyjedzie i zajmie miejsce po wyjeżdzającym i zgłosi na recepcji , to ma na cały turnus. Oczywiście tak na przednim jak i na tytlnym parkingu obowiazuje opłata 10 zł/ doba ( przedni ) 12 zł/doba ( Tylny). Można także rozmawiać z recepcją , oni wiedzą , które są miejsca wolne, że ktoś wyjechal.
Ogólnie ,- dobra lokalizacja, - dobre zabiegi, wyżywienie , mogło by być bardziej urozmaicone. , ale głodnym sie nie chodzi.

Co do uwagi wpisanej przez w innej relacji. Trudno mi sie wypowiedzieć. Ale prawdopodobnie chodziło ,że w tym czasie była pandemia i sanatoria miały swoje przepsy i chciano ,żeby wpisywać gdzie sie wychodzi .
Pablo675
Posty: 3
Na forum od: 30 lis 2023 13:16
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Pablo675 »

Witam panie Andrzeju tu Paweł z Kalisza.Dzwoniłem dzisiaj do recepcji i powiedziano mi o pokojach to samo co pan nie ma rezerwacji, ale planujemy z żoną już być rano przed otwarciem ( stać w kolejce jak kiedyś z dawnych czasów ) żeby dostać pokój z balkonem i parking. Proszę jeszcze powiedzieć jak jest z wjazdem podobno bardzo stromy czy wjadę dużym suwem napęd tylko na przód?. No i czy jest jakiś basen w okolicy bo w ośrodku nie ma.
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Andrzej-WP »

Witam
Pablo 675- nie masz co sie przejmować wjazdem. Nie jest tak bardzo stromo. Chyba ,że w tym czasie będzie padał śnieg i nie zdążą odsnieżyć. Po drodze do Beskidu i zaraz za nim jest pare ośrodkó także sanatorium- tak ,że musi być odsnieżone, gdyż musi być dojazd, także ten zaopoatrzeniowy. Ja także byłem dośc ciężkim suwem z przednim napędem -wjazd bez najmniejszych problemów . Natomiast powiem,że widziałem ,że około godziny 8- 8.30 rano w dniu przyjęć - było już około 15-20 osób.
Pablo675
Posty: 3
Na forum od: 30 lis 2023 13:16
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Pablo675 »

Czy jest ośrodku przechowalnia nart
Awatar użytkownika
Andrzej-WP
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 354
Na forum od: 07 paź 2015 08:39
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Andrzej-WP »

Witaj. Pominmo ,że byłem w jesiennym okresie, ale to co pamiętam- jest przechowalnia nart.
Pozdrawiam

P.S. Można zadzwonić do recepcji , to powiedzą , jak jest aktualnie
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

Witam od dzisaj rozpoczynam turnus w tym ośrodku, opinie pisane przez niektórych nijak nie pokrywają się że stanem realnym, obsługa bardzo miła, pielęgniarkaPani doktor super, niema się do czego przeczę pić, no może tylko do prysznica zalałem połowę łazienki niema brodzika i przepustowość odpływu nie wyrabia, teraz muszę mniejszy strumień używać. Pokój jedynka w studio był w zasięgu ręki ale przez moja głupotę nie dostałem, wczoraj wybralem się na balety i zaspałem i gość przedemno zgarnol ostatnia jedynke😡mieszka za ścianą ma duży ładny pokój a ja z kolego, ale pozytywni ludzie tak ze ze jest ok. Dzisaj przyjedzie 170osob, w poniedziałek Zus przyjechał. Byłem w Hawanie może było 15osob, bylem też w MSW to tu było lepiej. Pozdrawiam, jak coś to pytac
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

IMG_20240417_112129.jpg
Uroczy widok z okna :x
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Krynica Zdrój sanatorium "Beskid"

Post autor: Abstynent666 »

IMG_20240417_112129.jpg
Uroczy widok z okna :x
ODPOWIEDZ