Ciechocinek

Okiem kuracjusza.
Amigo123
Posty: 2
Na forum od: 05 sty 2024 09:43

Ciechocinek

Post autor: Amigo123 »

Czy w Ciechocinku latem jest juz tak jak dawniej , przed pandemia . Czy w Zdrojowej sa na zewnatrz fajfy od 15 godz , a wieczorem Dancingi w Zdrojowej , Stodole i Teatralnej .

Pozdrawiam

:P
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek

Post autor: Felice »

Amigo na tańce w Zdrojowej to trochę trzeba poczekać ;), zimą raczej fajfów na powietrzu nie ma… Minionego lata grali na powietrzu.
W pozostałych lokalach grają jak zwykle.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6510
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek

Post autor: Martinka »

Oj jak ja nie lubię Ciechocinka :roll:
Kiedyś pojechałam prywatnie, chcąc być na tym deptaku :?:
Ale klimat mi nie odpowiada - padam tam po prostu.
Potem miałam skierowanie z ZUS - byłam. i jest tak samo :shock: .Słabe to i przereklamowane. Nie chcę więcej :!: :!:
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Ciechocinek

Post autor: ZAGUBIONY »

Amigo123 pisze: 13 sty 2024 09:50 Czy w Ciechocinku latem jest juz tak jak dawniej , przed pandemia . Czy w Zdrojowej sa na zewnatrz fajfy od 15 godz , a wieczorem Dancingi w Zdrojowej , Stodole i Teatralnej .

Pozdrawiam

:P
Zgadza sie w Stodole zimą fajfy w budynku , jak zajedziesz to pochodzisz po nowych schodach :D zima były też fajfy w Teatralnej ale ludków prawie ZERO
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Ciechocinek

Post autor: Atina »

Jak zwykle są zwolennicy i przeciwnicy Ciechocinka ja osobiście bardzo lubię to uzdrowisko
Od maja do września jest tam cudownie kolorowo ludzie są szczęśliwi i radośni
Bywam co roku na chwilę aby poczuć ten klimat :)
Tylko raz byłam tam w sanatorium rok temu w lipcu ,super pogoda rower dancingi żyć nie umierać :lol:
Powiadasz Zagubiony nowe schody do Belwederu vel Stodoły ...sprawdzę w czerwcu ;)
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Ciechocinek

Post autor: MarkStan »

Do Amigo 123.Tez wcześniej byłem uprzedzony do tego miejsca. Zależy od przydziału z NFZ lub wyborze sanatorium. Byłem od 20 czerwiec/lipiec 2023 r w Ciechocinku w ORIONIE, a to po sąsiedzku z Parkiem Zdrojowym. Pogoda bardzo zadowalająca. Wszędzie pachniały lipy. Było dużo imprez w amfiteatrze. Kuracjusze najczęściej chodzili na tańce na przeciw Grzybka (fontanny), na wejściu do Parku Zdrojowego. Przy tej temperaturze tam był dobry klimat. Bawiono się też w budynku przed Muszlą koncertową a także w innych miejscach. Pogoda wspaniała na spacery, na wycieczki rowerem np.: Nad Wisłę i nie tylko. Czynne były też miejskie baseny a w Parku kolorowe fontanny bijące wysoko do nieba. Latem polecam bardzo Ciechocinek, zimą ... .A już w jednym sanatorium mieszczącym się w osiedlu mieszkaniowym to ....Chyba, ze ktoś lubi mieszkać blisko marketu z czerwonym sympatycznym owadem. :oops:
Wszystko zależy co kto lubi. Ja uwielbiam zieleń i pachnące lipy. ;)
ODPOWIEDZ