Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 300
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: renatka11 »

Witam. Skierowanie wpłynęło do nfz 12.01.2024 r. dzisiaj nr w kolejce 36829. Poczekam pewnie do listopada, chyba że uda się wcześniej coś ze zwrotów :kwiat: :kwiat: :)
beabecik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 28 maja 2022 17:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: beabecik »

Mirena - poprzednim razem przydział dostałam przy 2000, więc u Ciebie już blisko....coraz bliżej.....Szanse na kwiecień duże :D
Awatar użytkownika
Elisabetha
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 23 lis 2018 17:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elisabetha »

Witam.
Mazowiecki oddział lekko wyhamował, co bardzo mnie cieszy :D Dzisiaj mój numer w kolejce 9960. Ciągle liczę na maj :serce: Pozdrawiam oczekujących.
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Grazyna_ »

To u mnie podobnie, 9891 :)
Mirena
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 kwie 2018 08:25
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Mirena »

Hej! u mnie na dziś około 1800.Myślę że w tym tyg.pojawi się przydział.Jak coś to zaraz napiszę.Co do tych Waszych wyliczeń to 9800 miałam dzień przed świętami.Wniosek złożony w połowie czerwca.Do miłego :)
Awatar użytkownika
Elisabetha
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 23 lis 2018 17:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Elisabetha »

Witam.
Grazyna_, chyba w podobnym terminie otrzymamy przydział, oby w zadowalających miejscówkach :)
Pozdrawiam i... byle do wiosny :kwiat:
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Grazyna_ »

Ja chciałabym góry, najlepiej Polańczyk albo Krynicę Zdrój :) Ale jak do tej pory to NFZ dał mi raz Leśnika w Sopocie, a potem Krynica Zdrój - Nowy Dom Zdrojowy, Mielec i Lwigród. I chyba coś jeszcze, ale już nie pamiętam :)
Pozdrowienia :)
Aaadam65
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 31 sty 2024 15:17
Oddział NFZ: Mazowiecki

Witam.

Post autor: Aaadam65 »

Od miesiąca jestem emerytem. Pierwszy raz w życiu mam jechać do sanatorium. Jeszcze nie wiem kiedy i gdzie. Wniosek złożyłem w połowie lipca. Numer na dzień dzisiejszy około 2700. Może mi ktoś odpowie na pytanie , w sanatorium jest więcej kobiet czy mężczyzn. ? Jakie są proporcje w przedziałach wiekowych kobieta 50 plus do mężczyzna 60 plus, oraz czy łatwo uzyskać pokój jednoosobowy. Bedę wdzięczny za odpowiedz.
Mirena
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 28 kwie 2018 08:25
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Mirena »

Witam...u mnie dzisiaj poniżej 1300 i nadal czekam.Chyba będzie ten kwiecień :)
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Witam.

Post autor: Grazyna_ »

Aaadam65 pisze: 31 sty 2024 15:35 Od miesiąca jestem emerytem. Pierwszy raz w życiu mam jechać do sanatorium. Jeszcze nie wiem kiedy i gdzie. Wniosek złożyłem w połowie lipca. Numer na dzień dzisiejszy około 2700. Może mi ktoś odpowie na pytanie , w sanatorium jest więcej kobiet czy mężczyzn. ? Jakie są proporcje w przedziałach wiekowych kobieta 50 plus do mężczyzna 60 plus, oraz czy łatwo uzyskać pokój jednoosobowy. Bedę wdzięczny za odpowiedz.
W sanatoriach w których byłam, było zdecydowanie więcej kobiet. Sporo jest też małżeństw. A co do przedziałów wiekowych to trudne pytanie. Ja mam wrażenie, że osób 50+ to nie ma zbyt dużo, dominuje 70+. Co do jedynki, to wszystko zależy od konkretnego sanatorium. Są takie, w których można dostać, takie w których można dostać tylko z zaświadczeniem lekarskim (np osoby po stomii, kobiety po mastektomii, osoby z bezdechem i używające w związku z tym maszyn które hałasują itp) ale są też takie, w których nie da się mieć jedynki żadnym sposobem.
ODPOWIEDZ