ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ (28.03.2024)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ (28.03.2024)

Post autor: michał »

Dostałem przydział skierowania na 28-03-2024 do tegoż szpitala uzdrowiskowego. Czy ostatnio ktoś tam był i może podzielić się spostrzeżeniami.
Na forum opinie nie za ciekawe szczególnie o oddziałowej które nie szanuje ludzi i upycha ich jak towar w pokoju 3 osobowym. A jak się nie podoba to odsyła do domu nawet za opłatą nic nie idzie załatwić. Poza tym sposób odnoszenia się do kuracjuszy przypomina bardziej obóz niż uzdrowisko. Dziwie się że tacy ludzie jeszcze pracują w tak renomowanym uzdrowisku.
Ostatnio zmieniony 30 sty 2024 22:18 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ

Post autor: sztani »

drogi kolego jesteś Starym wygą na tym forum a nie potrafisz podać daty w tytule jaki to przykład dla nowych forumowiczów.
pozdrawiam udanej rehabilitacji :)
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ

Post autor: michał »

Jak ktoś nie umie czytać z dokładnością, to nie moja już sprawa może warto odwiedzić okulistę sztani!!!! Co do używania słów "stary wyga" jest to nie na miejscu ale z kulturą to ma to dużo wspólnego. Nie zainteresowana to nie czytaj i nie komentuj taka rada.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ

Post autor: anezobk »

Byłam dwa razy na tym oddziale i chwalę sobie pobyt w Krystynie .Trzy osoby to nie tragedia pokoje są duże. Powodzenia
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ

Post autor: michał »

Oczywiście że nie tragedia tylko zachowanie tej oddziałowej to inna sprawa. A możesz opisać coś więcej na temat swojego pobytu warunki zabiegi, podejście lekarza i ogólnie.
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ

Post autor: anezobk »

Oddziałową widziałam tylko w recepcji przy wydawaniu kluczy. Pani doktor sympatyczna, komunikatywna.Zabiegi na życzenie.
Krio-sauna, basen bardzo fajny/ najlepiej o 7.00/ i nie ćwiczenia tylko pływanie, masaż suchy, wanna siarkowa ,masaż mechaniczny w wannie. Jest mała biblioteka .Jedzenie co kto lubi ja miałam dietę lekkostrawną. Czas wolny we własnym zakresie. W pokoju lodówka szklanki, talerzyk, łyżeczki i ściereczka.To tyle.Myślę ,że nie będzie źle.
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 111
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: ODDZIAŁ UZDROWISKOWY-SZP.KRYSTYNA BUSKO ZDRÓJ (28.03.2024)

Post autor: michał »

Czy ktoś się wybiera w tym terminie?
ODPOWIEDZ