Dąbrówka Kamień Pomorski

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Dąbrówka Kamień Pomorski

Post autor: jarro »

Witam dostałem w lutym Dąbrówke w Kamieniu
czy ktoś podzieli sie opinią
czytałem troche i ponoć nie jest to za ciekawe miejsce.
Prosze oopinie jak ktoś tam byl niedawno
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Dąbrówka Kamień Pomorski

Post autor: MarkStan »

Witaj! Byłem tam ale dość dawno temu. Mogę się wypowiedzieć jedynie o budynku, jego zlokalizowaniu jeśli cię to interesuje. Jeśli pojedziesz tam, to w wolnym czasie polecam wyjazdy nad morze do Dziwnówka autami prywatnymi kuracjuszy - jakieś 10 km (można się zrzucić na wyjazd) lub autobusem organizacja zbiorowa. Pierwsza wersja wygodniejsza bo nie liczysz się z czasem. Przejazd jest krótki a można trochę powdychać jodu.
Wszelkie potańcówki, imprezy , występy są niestety w mieście w głównym sanatorium. W Kamieniu jest też "zbiornik wodny" i molo. Ciekawe miejsce do spacerowania. Możesz o tym poczytać w necie. Niestety Dąbrówka jest zlokalizowana z dala od Parku Zdrojowego i zalewu. Życzę miłego wypoczynku i kuracji. :)
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Re: Dąbrówka Kamień Pomorski

Post autor: jarro »

dzieki kolego piekne
jade autem wiec bede niezalezny.
a pokoje baza zabiegowa czy posilki sa ok?
czy jest na miejscu silownia?
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Dąbrówka Kamień Pomorski

Post autor: MarkStan »

Jak już pisałem, byłem tam jakiś czas temu. Być może coś się tam pozmieniało. Wówczas siłowni nie było. Za to najlepszym zabiegiem była dobra gimnastyka, po której wszyscy się dobrze czuliśmy. Otoczenie budynku, nazwałbym go biurowcem z czasów Edwarda Gierka, nieciekawe. ;) W pobliżu dużo małych zakładów rzemieślniczych. W tamtym czasie był też autokomis, tory kolejowe itp. Dobrze, ze jedziesz swoim autem. Życzę dobrej pogody bo plaża w Dziwnówku jest długa i dość szeroka. Pozdrawiam serdecznie. :)
jarro
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 10 maja 2019 10:33

Re: Dąbrówka Kamień Pomorski

Post autor: jarro »

dzieki piekne
pozdrawiam
ODPOWIEDZ