IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Abstynent666 »

GIENIA pisze: 10 lut 2024 11:58
zbigniew165 pisze: 10 lut 2024 09:57 Kaziu w Polańczyku w Solince byłem kilka lat temu, w lipcu i było fajnie
Zbyszek , sam piszesz , że w Polańczyku byłeś w lipcu .... zatem nie ma nawet porównania do pobytu w styczniu . Gdybyś tam był w styczniu , tez mógłbyś źle wspominać ..Ja byłam w Iwoniczu w kwietniu i październiku .... to zupełnie inny Iwonicz niż ten styczniowy . Piękne dywany kwiatowe , kawiarenki zewnętrzne tętniące gwarem , przede wszystkim cieplo , zupełnie inaczej :)
Dobrze prawisz Gienia ,ja bylem w pazdzierniku byla piekna pogoda ,wszedzie tlumy ,na deptaku zawsze ktos gral jak sie sciemnialo caly plac tanczacych ludzi ,rezerwacje w wekendy na tance trzeba bylo robic z wyprzedzeniem ,Horynca do Iwonicza czy tez Polanczyka niema co porownywac .Bylem trzy razy w Iwoniczu dwa w Sanvicie ,raz w Swierkowym ,bywalo ze jednego wieczora obskoczylem Krakowiaka ,Ballade ,Bar na gorce ewentualnie Krus jak Grali czy tez Gornika :lol:
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

🤣🤣🤣🤣 skoro zostalem wezwany do odpowiedzi , to otrzymacie troche prawdy rzeczywistej 🙉🙉🙉🙉🙉
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Abstynent666 .........orzeł zjada kaczki nie rudych , 🤣🤣🤣🤣choć rudy nie jestem to i tak nie zasluguje na danie dla orła, to raczej mu obaj mozemy tworzyć memu 👍👍🤣🤣🤣🤣
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Abstynent666 »

To bylo w formie zartow ,wiesz ze lepiej z kogos niz z siebie :lol: ,napisz jak Ci bylo w tym Iwo. na stok chodziles pojezdzic??
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Nie nawidze klastwa , hamstwa i drobnomieszczanstwa .
Zbyszek obrazil towarzystwo Gryfa , to moja opinia ,,,,,,zapach potu,,,, Zbyszku bylismy tego sameg dnia , choć w roznym towarzystwie .
Bawilem sie nie tylko w towarzystwie w ktorym tam przybyłem , a byłem tam 2 krotnie, ale i osobami mieszkajacymi tam zapewne Twe oczy to widziały .
Wiesz .......jakoś potu tam nie czułem , choć nie czuje sie osobiście obrazony 🤭🤭🤭 .
To proponuję Ci , a czesto jezdzisz bawienie sie w otopowiednio dobranym przez ciebie towarzystwie, bo jak sam sie juz chyba domyslasz ten zapach czuć w bliskości osob , wiec zastanow sie nad moja uwaga 👍🤣
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Mnie jest trudno obrazić , mam szalony dystan do siebie
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Zajmujacych sie cichym plotkowaniem 🤭🤭🤭 NULA KLEINE , P- SIAK.
Pozdrawiam i uprzejmnie interesuje ze tak fakt po tygodniu , opuscilem Iwonicz ,,,o nim pozniej .
A to tylko dlatego ze chciale skorzystać z innych atrakcyjnych miejsc uciechy nie tylko na parkiecie ale i na stoku 👍🤣🤣🤣
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Natomiast co do.zabawy.tance .
Polecam Ballade , Krakowiak a szczegolnie piatki i soboty .
Bo brak na parkiecie tulacych sie starszysz uslinionych.panow trzymajacych w objeciach swe ocieplone partnerki 🙉🙉
Nie bywalem w takich lokalach , a podono to Zdrojowa i srodek tyrnusu w Gryfie czy Rolniku kiedy to potworza sie pary, a sprytny didżej gra wtedy na zyczenie , od pana Janka dla przemilej Gosi 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tez bym to robił .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Iwonicz i Swiatowid .......to przypadek.
Ale szacunek dla wlascicieli super jedzenie , atmosfera , oraz pokoje i kwaterunek .
Jeden mankament z uwagi na cene zostaja tam osoby z turnusu na tyrnus. Łowcy dam , no i damy 🙉🙉🙉🙉🤣🤣🤣🤣 poza tym grupowy przyjazd oraz despotyczne zachowanie osob ktore takie grupy przyworza .
Ja akurat nie mam z tym problemu bo jak zapewne zauwarzyli bystrzy obserwatorzy ktorzy w tym samym czasie ze mna , nie mam problemu z zawieramie .znajomość .
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2200
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Insignia 2010 »

Chcecie coś wiedziec piszcze pytajcie i tu i priv 👍👍
Pozdrawiam.
PS. Zycze mniej zapachu potu🙉🙉 albo czystsze mycie 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
ODPOWIEDZ