IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Genever »

Dopiero do Was zajrzałam i cóż...po raz kolejny sprawdza mi się moje przekonanie o tym, że niekoniecznie na publicznym forum musimy bardziej niż konieczne oficjalnie dzielić się pomysłami , przeżyciami , planami - dlatego też z nie chcę chwalić wyjazdami , szukać towarzystwa zdając się na los i zwykle jak teraz chociażby. Ludzie są różni, czasami ktoś kogo czytamy jest zupełnie inny na żywo i nie wcale nie musimy z każdym sie czuć dobrze, nie zawsze musimy się dzielic przeżyciami. Zachowajmy cześć informacji, przeżyć dla siebie ....i jeszcze jedno jeżeli chodzi o szczerość np na takich spotkaniach i w życiu prywatnym - nieprawidłowo wykorzystywana lub pojmowana przez nas szczerość bez brania pod uwagę jak może się po naszym (jedynie słusznym komentarzu i to w towarzystwie) może się poczuć obdarowana taką "szczerością" osoba. Zachowajmy pewne rzeczy dla siebie lub przekażmy je tej osobie na osobności. Nie chciałam pisać złych rzeczy po pobycie ale dokoptowała się do nas na początku nieco nazwijmy to wprost toksyczna kobitka - nie mogła się dogadać z koleżanką z pokoju a potem to już właściwie z każdym - ciągle powtarzała jaka jest szczera ale też ciągle komentowała to ubiór, to niezadbane paznokcie kogoś, to ma tłusty brzuch , to odrosty na głowie, to łysienie plackowate zauważyła - kilka razy w towarzystwie tych osób - było to dla nas bardzo niekomfortowe i unikałyśmy już jej do końca pobytu a jej koleżanka mówiła nam , że nie wiedziała co robić bo dyrygentka decydowała kiedy ma np. z toalety skorzystać. Tak samo jak coś pójdzie nie tak na spotkaniu - miniemy się z oczekiwaniami , no przecież tak bywa.
To tylko i aż internet. Wiadomo jak jest...
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 247
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: kamel0906 »

zbigniew165 pisze: 09 lut 2024 18:47 IE to się takiego opisu nie doczekasz, bo nasze trasy, to samochodem na balety: Światowid-Ballada, Światowid -Krakowiak, Światowid- Zdrojowa i Światowid -Sanatorium Górnik. Wszystkie te trasy prowadziły przez Iwonicz Zdrój :lol:
Jeszcze zaliczyliśmy trasę samochodem do Rymanowa zobaczyć oświetlenie świąteczne i wypić grzańca w kawiarni pod namiotem.
Pozostałe trasy to spacery piesze po Iwoniczu Zdroju. Raczej o innych trasach po wertepach, żeby ktoś z naszego towarzystwa forumowego zaliczył nic nie wiem, ale zapytaj Kamelę, bo ona dużo młodsza od nas, to może jakąś trasę zaliczyła. :lol:
Może Insignia zaliczył jakąś trasę, nie wiem.
Siemanko! Dopiero dzisiaj tu wpadłam na chwilę :))
Zbyszek u nas ta samą trasa co wasza tylko na pieszo:)) i to dwa razy dziennie ;) kroki musiały się zrobić:)) co do wieku zostaw to dla Siebie 🫣
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: Abstynent666 »

Powinnas byc zadwolona za te Zbyszka komplementy :) .Do Rymanowa tez pieszo chodzilas?
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 247
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: kamel0906 »

Abstynent666 😁 he he :) mimo wszystko komplementy przyjmuję na żywo 😂 nie na forum ;)
Co do Rymanowa to nie :)
Te piesze pielgrzymki to tylko na terenie Iwonicza :))
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: IWONICZ ZDRÓJ WATRA,ŚWIATOWID,GARDENIA

Post autor: GIENIA »

Do Rymanowa , to trzeba by Kamelko , iść na taką dwudniową :lol:
ODPOWIEDZ