POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: strapper »

Dzien dobry
miło, ze jestes zadowolony :D
Moge zapytac ile czasu czekałeś :?:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Endrjus...Kotlina Kłodzka fajna jest 8-)
Awatar użytkownika
Mark52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 532
Na forum od: 24 maja 2022 14:24
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Mark52 »

Endrjus pisze: 21 lut 2024 13:11 Dzień dobry ;)

W dniu dzisiejszym otrzymałem informację o miejscu i terminie leczenia sanatoryjnego. Jadę do Lądka Zdroju, Odział Sanatoryjny 1 w terminie 10.04 - 09.05. 2024. Wracam do korzeni, ponieważ w 2013 byłem w Lądku, ale w oddziale nr 2. Będę miał mniej schodów do pokonania :lol: :lol: :lol:
Bardzo lubię tę miejscowość, ale miałem cichą nadzieję, że trafi mi się coś z drugiej strony „worka kłodzkiego” - Polanica, Duszniki, Kudowa. Tam byłem ale na rowerze :D :lol:
Pozdrawiam.
Fajny przydział, gratulację osobiście bardzo lubię te tereny a i termin bardzo dobry jest szansa na ciepłe dni.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Endrjus, gratulacje!!! Fajne miejsce i termin. A ile dokładnie czekałeś - od dnia wpływu skierowania do dnia wyjazdu ?
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

strapper pisze: 21 lut 2024 13:36 Dzien dobry
miło, ze jestes zadowolony :D
Moge zapytac ile czasu czekałeś :?:
Hejka :)
Generalnie z tym zadowoleniem to tak średnio. Wolałbym inne miejsce, w którym jeszcze nie byłem, chodzi o sanatoria. Bo tak to przejechałem prawie całą Polskę na rowerze. Dam radę - biorę rower i ziuuuu.
Czekałem, od dnia wpływu wniosku do NFZ do terminu leczenia, 8 miesięcy i 16 dni
Pozdrawiam 8-)
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

argenta pisze: 21 lut 2024 13:51 Endrjus, gratulacje!!! Fajne miejsce i termin. A ile dokładnie czekałeś - od dnia wpływu skierowania do dnia wyjazdu ?
Dzięki. Czekałem 8 miesięcy i 16 dni - szczegółowo podaję :lol:
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
strapper
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1542
Na forum od: 26 lut 2014 08:22
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: strapper »

Dziekuje
Pozdrawiam
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

Mark52 pisze: 21 lut 2024 13:49
Endrjus pisze: 21 lut 2024 13:11 Dzień dobry ;)

W dniu dzisiejszym otrzymałem informację o miejscu i terminie leczenia sanatoryjnego. Jadę do Lądka Zdroju, Odział Sanatoryjny 1 w terminie 10.04 - 09.05. 2024. Wracam do korzeni, ponieważ w 2013 byłem w Lądku, ale w oddziale nr 2. Będę miał mniej schodów do pokonania :lol: :lol: :lol:
Bardzo lubię tę miejscowość, ale miałem cichą nadzieję, że trafi mi się coś z drugiej strony „worka kłodzkiego” - Polanica, Duszniki, Kudowa. Tam byłem ale na rowerze :D :lol:
Pozdrawiam.
Fajny przydział, gratulację osobiście bardzo lubię te tereny a i termin bardzo dobry jest szansa na ciepłe dni.
Dzięki.
Kotlina Kłodzka to bajka. Też lubię tu przyjeżdżać.
Mam wielki sentyment do tej miejscowości. Może dlatego, że byłem tu pierwszy raz w sanatorium, w 2013 roku. Potem przyjechałem tu na objazdówkę, właśnie na przełomie kwietnia i maja. Była cudowna pogoda. Być może teraz też tak będzie.
Pozdrawiam
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Dziękuję za info, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Asik_
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 249
Na forum od: 02 sie 2022 09:55
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Asik_ »

Endrjus pisze: 21 lut 2024 13:11 Dzień dobry ;)

W dniu dzisiejszym otrzymałem informację o miejscu i terminie leczenia sanatoryjnego. Jadę do Lądka Zdroju, Odział Sanatoryjny 1 w terminie 10.04 - 09.05. 2024. Wracam do korzeni, ponieważ w 2013 byłem w Lądku, ale w oddziale nr 2. Będę miał mniej schodów do pokonania :lol: :lol: :lol:
Bardzo lubię tę miejscowość, ale miałem cichą nadzieję, że trafi mi się coś z drugiej strony „worka kłodzkiego” - Polanica, Duszniki, Kudowa. Tam byłem ale na rowerze :D :lol:
Pozdrawiam.
Endrjus,
gratuluję przydziału. Miejscowość i termin bardzo fajny :D Mnie tam jeszcze nie było,a chciałbym bardzo.No to na razie marzę :lol:
ODPOWIEDZ