Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Amaretto
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 14 maja 2019 21:33
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Wieniec Zdrój- Jutrzenka

Post autor: Amaretto »

Witam.
Ja lodówki nie miałem (pokój jednoosobowy), niektórzy z mojego turnusu mieli lodówki w pokojach, ale to tylko garstka. Ręcznik jest, jeden duży, ja go brałem na Borowine. Palić na balkonie nie radzę, są czujki dymu w pokojach i paru nawiedzonych ochroniarzy, którzy chodzą i obserwują, jak i w parku, tylko na palarni przed wejściem głównym. Telewizji nie musisz wykupować, za miejsce parkingowe chyba ok. 160-180 zeta. Czajnik w pokoju jest, ale ja używałem swojego. Ja byłem jako jeden z pierwszych, meldowałem się tuż po 7.00, wyjechać wcześniej mi się nie udało, dostałem wypis o 6.10 ostatniego dnia. Pielęgniarki nie chodzą po pokojach, bo są elektroniczne zamki w drzwiach i widzą czy pokój pusty, czy kuracjusz jest, jak i wszedobylskie kamery na korytarzach i dookoła budunku.
Chyba tyle, jak coś chcesz jeszcze wiedzieć pytaj, ja tam byłem w 2021 r.
ODPOWIEDZ