Dodatkowe opłaty w obiektach sanatoryjnych świadczących kontrakt dla NFZ

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Dodatkowe opłaty w obiektach sanatoryjnych świadczących kontrakt dla NFZ

Post autor: darek »

Nie ukrywam a i zapewne wielu wie Że ADHD to moje 2 imię

Jak wspomniałem dostalem informację że mam w przygotowaniu Voucher na pobyt Sanatoryjny do Ciechocinka
Nie ukrywam że jezyk polski jest trudny Pani z NFZ poinformawał mnie ,że wybralem
SZPITAL UZDROWISKOWY NR I
CIECHOCINEK ul.ARMII KRAJOWEJ 6
Pozwoliłem sobie na podany nr telefonu
Cóż próba kontaktu z kier adm spełżła na niczym Wybrałem Recepcję i
Tam
Nastapiło zderzenie z rzeczywistością


Pomimo ,że Pani w NFZ ( po kolejnym telefonie przyznała się że nastapiła ..pomyłka) wprowadzila w bląd
ów Szpital Uzdrowiskowy nie Swiadczy dla NFZ kontraktów w ramch tzw leczenia poszpitalengo
Tam odbywa się leczenie Santoryjne
Ale do brzegu

Zweryfikowałem ich stronę i Chciałem zlożyć wniosek o Pokój 1 osobowy
Pani stwierdziła ok
Ale była na tyle rozsądna ,że Poinformowała mnie o Dodatkowych opłatach dla Kuracjuszy z NFZ ktorzy chcą pokoj 1 osobowy

Okazuje się ,że procz tej ustawowej oplaty wg NFZ chcąc ptrzymac pokój 1 osobowy Musze ponieść DODATKOWĄ OPŁATĘ
Ponieważ Szpital udrowiskowy dla NFZ Oferuje TYLKO pokoje 2-3 -4 Osobowe

czyli Jest to Kolejny Obiekt ktory w swietle PRAWA może dodatkowo zarobić
OKAZALO się ,że w podanym terminie Mój Pokój będzie kosztował Cenę za pokoj 2 osobowy wg stawki PLUS 600 złotych lub Nawet 700 bo wg pani Zarząd od Marca podnosi Opłatę dodatkową o pozioim INFLACJI

w zeszlym roku płaciłem 800 plus klimatyczne
Teraz Pani poinformowała mnie że będzie to kwota minimu 1200 plus czajnik plus lodówka razem 1400 plus Opłata klimatyczna
I to WSZYSTKO w świetle PRAWA
BO MAJĄ SWÓJ REGULAMIN
Poinformowała mnie tez pani ,że mogę ponieść oplatę za dodatkowy prąd -Komputer,telefon

Oczywiście przyjąłem i zastanawiam się
Bo dochodzi jeszcze opłata parkingowa Tutaj zastanawiam się nad abonamentem na cały czerwiec
plus Inne jeszczze nie ujawnione Opłaty

Zastanawiam się jakie Wy Obecnie przebywające na rehabilitacji ponosicie koszty Dodatkowe
ODPOWIEDZ