POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Piotr66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 24 lut 2024 12:02
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Piotr66 »

Ja wybieram się z Łeby.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 235
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Nina11 »

No to kawałek Polski trza przejechać - dobrej drogi
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

W dniu dzisiejszym kolejeczka mknie powolutku do przodu. Na liczniku mam około 3800. Mam nadzieję że przydział będzie na przełomie maja i czerwca. Pozdrawiam oczekujących z pomorskiego NFZ :roll:
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Argenta, możesz mieć nawet czerwiec/lipiec. Zobaczyłam 13.02.2024 skierowanie w wyszukiwarce przy nr 2060 - na przełom kwiecień/maj, wyjazd 17.04.2024, co prawda NFZ zmienił mi sanatorium z Kujawianki na Oazę ale miejscowość i terminy pozostały te same. Już na finiszu zadzwoniłam do NFZ i prosiłam, by z uwagi na ważne marcowe wizyty lekarskie wyjazd był nie wcześniej jak w kwietniu, no i tak mam. No i ten pożądany Inowrocław, pojadę tam kolejny raz (12), już chyba z zamkniętymi oczyma. :lol:
Argenta jeśli bardzo Ci zależy na Ino to dzwoń do NFZ i proś o wyłącznie o to uzdrowisko. Nie będzie problemu bo jest tam sporo placówek sanatoryjnych.

Słonecznego popołudnia :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Ostatnio zmieniony 29 lut 2024 14:23 przez DorotaB, łącznie zmieniany 1 raz.
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 235
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Nina11 »

Naprawdę? 12 raz do Inowrocławia? Przecież jest dużo więcej miejscowości uzdrowiskowych!
Awatar użytkownika
DorotaB
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 25 maja 2011 15:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: DorotaB »

Z moją ruchową niepełnosprawnością nawet wyjazd tramwajem do centrum Gdańska to już wyzwanie. Dlatego ułatwiam sobie prosząc o Ino. Do Ino tylko 2 godz. pociągiem.
Przed 9 laty byłam na poszpitalnym w Lądku Zdroju pociąg/autobus - teraz fizycznie nie poradziłabym sobie.
argenta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 70
Na forum od: 18 paź 2021 12:26
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: argenta »

Dziękuję za pomocne info, Dorota B. Również parę razy byłam w Inowrocławiu. Niedaleka podróż i łatwy dojazd z Trójmiasta naszą A1. Serdecznie pozdrawiam :roll:
Nina11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 235
Na forum od: 01 paź 2021 08:41

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Nina11 »

DorotaB - teraz rozumiem - każdy ma swoje uwarunkowania - rozumiem i życzę dobrych i pomocnych kuracji. Oby pomagały na długi czas.
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

Dzień dobry w pierwszym dniu marca. :)

Nawiązując do terminów oczekiwania do sanatorium, to w naszym województwie wynosi on ok. 8 i pół miesiąca. Wynika to z autopsji i z większości Waszych postów (nie jestem analitykiem :lol: :lol: )
Ja mam jeszcze półtora miesiąca i potem Lądek. Na razie pielęgnuję mój sad. Jest co robić :D :D

Pozdrawiam z centrum Kaszub :serce:
Endrjus
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 421
Na forum od: 10 gru 2012 22:31
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Endrjus »

argenta pisze: 29 lut 2024 19:11 Dziękuję za pomocne info, Dorota B. Również parę razy byłam w Inowrocławiu. Niedaleka podróż i łatwy dojazd z Trójmiasta naszą A1. Serdecznie pozdrawiam :roll:
Przed dwoma laty broniłem się przed Inowrocławiem i niepotrzebnie. To piękna miejscówka. Dojazd fantastyczny. Park Zdrojowy, ścieżki, kawiarenki no i niezliczona ilość dzikich gołębi robią wrażenie. Na temat bazy zabiegowej nie będę się wypowiadać, ponieważ każde sanatorium ma inną. Ja byłem w Kujawiance i brakowało tzw. „mokrych”.
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ