Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2359
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: nula »

Ciekawa jestem co na to Joanna z Krakowa 8-)
Czy będzie miała jakieś sensowne argumenty?
Bo jak dotąd skopiowała kilka razy swoją opinię
:roll:
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Grazyna_ »

Zastanawiam się, czy ja na pewno w tym samym Mielcu byłam, czy wszystko zmieniło się aż tak na korzyść.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: andrzej1955 »

Temat wielokrotnie przerabiany i z podobnymi opiniami osób nowo zalogowanych na forum po to by wystawić laurkę- nie da się zrobić z Przeciętniaka super obiektu i tyle- jedynie to opinię mogą tylko poprawić personel tam pracujący dla kuracjusz-choć nie zawsze bo z niektórymi nie można się dogadać-plusem jest to że to jednak Perła Południa-Krynica ze swoją atmosferą i klimatem-Forumowicze to Ludki którzy z niejednego pieca chleb jedli,na niejednym turnusie byli i nie dadzą nabrać się na takie,,,,peany :lol:
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: tygrys »

Grażyna byłem w Krynicy nie tak dawno, bo przełom sierpnia i września.Zresztą w Krynicy bywam 2-4 razy w roku. Swego czasu pracowałem w jednym z sanatoriów na terenie Zdroju.Nie którzy z tego forum mnie znają osobiście z tych lat i wiedzą co pisze. Nic tam się nie zmieniło. Ludzie narzekali na jedzenie, zbiegi. Było też małżeństwo które mieszkało oddzielnie od siebie. Żadne argumenty do obsługi nie trafiały. Odzew zawsze był podobny , coś w rodzaju , "a co wy myślicie, że to wczasy na koszt nfz" itp. Buta, brak chęci pomocy i jakiego kolwiek zrozumienia. Takie to pobyty w tych przybytkach. Do Watry miałem przydział w 2021 r. i po mimo powiedzmy pewnych znajomości, też nie udało mi się na Nfz nawet porozmawiać o pokoju 1 osobowym, nie mówiąc już o rezerwacji. Zmieniłem wtedy na 1 lepszy przydział ze zwrotów i nie żałuję.
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Peggy »

😸W tej sytuacji, skoro mamy o tym sanatorium wiadomości sprawdzone i aktualne od Tygrysa, to tym bardziej nie można dać wiary temu "zapodawaczowi tematu,"😸😸😸😸😸😹😼 oczywiście, jak obiecałam, tak zrobię😻
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: zbigniew165 »

Czytam opinię Joanny i widzę, że ona chyba pisze o pobycie z ZUS, bo o ile mi wiadomo, to NFZ nie organizuje pogadanek z psychologii i to dwóch na turnusie.
Od soboty w Świnoujściu będzie w jednym z sanatoriów kolega z forum pracujący w Krynicy Zdroju w Uzdrowisku i poproszę go o opinie o tym obiekcie, który tak zachwala Joanna i. Wtedy wszystko będę wiedział, z pierwszej ręki bo zna wszystkie obiekty.
Moim zdaniem chociaż nie znam, aż tak Krynicy opinia ta z pewnością pochodzi od pracownika tego obiektu, a z takimi już na forum mieliśmy do czynienia.
kruszynkaK
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 473
Na forum od: 04 lip 2021 22:24

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: kruszynkaK »

Opinie :
[]
Ostatnio zmieniony 11 mar 2024 22:32 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto link
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7823
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: darek »

Osobiście zastanawiam sie JAK NALEŻY być DESPERATEM aby kolejny raz Wypisywać Opinie

Ktore sa mażeniami KURACJUSZY


Osobiście Znam 2 osoby ,które były w tym Obiekcie i po POBYCIE w Ukrokliwej Krynicy do tego Obiekt za tzw Przysłowiowe skarby by nie pojechały

Oczywiście ten obiekt ma swoją specyfikę
No ale wszyscy dążymy do ideału a nie do i tutaj Koleżanka Kruszynką wkleiła wczesniejsze opinie

Pozdrowienia dla autorki
Super będzie Premia od Szefa Starał się Pani
RZECZYWISTOŚCI nie zmieni pani No chyba ,że
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: tygrys »

Już tyle razy był "wałkowany" temat tego sanatorium u nas na forum, że chyba wątpliwości nie ma. Wystarczy wpisać w lupkę i przeczytać.
Gość

Re: Polecam sanatorium MIELEC w Krynicy-Zdroju

Post autor: Gość »

Peggy pisze: 07 mar 2024 17:39 😸Będę w Krynicy -Zdroju na tygodniowym prywatnym pobycie na początku kwietnia 2024 r. obok Mielca. Sprawdzę, jak to jest naprawdę z tym sanatorium. Też mnie zadziwiła tak pozytywna opinia, gdyż nie spotkałam się dotychczas z taką dobrą opinią Mielca. Osobiście zrobię rekonesans, zaciągnę opinii przebywających tam w tym czasie kuracjuszy, co do standardu pokoi, bazy zabiegowej, wyżywienia itp. 😸Jestem bardzo ciekawa prawdy😽😼🙀😸
Oczywiscie, najlepiej sprawdzic samemu. Ja, tak jak pisalsm, jestem bardzo zadowolona z pobytu, ktory koncze wlasnie dobiega konca. Zdaje sobie sprawe, ze ludzie maja wysokie wymagania. Ja ciesze sie, ze nie chodze o kulach, nie jezdze na wozku, ze moge tu duzo spacerowac w pieknej scenerii, ze mam podane smaczne posilki do stolika (moze a panow porcje ciut za male, dla mnie idealne), ze zrezygnowalam z telewizora, chcac sie oderwac od „rzeczywistosci” i ten czas poswiecic swojemu zdrowiu i odpoczynkowi. Pozytywnie patrze na swiat i najlierw dostrzegam to co dobre i tym sie dziele. Ale kazdy ma prawo do wlasnej oceny. Mnie w sanatorium „Mielec” sie podoba! P
Zablokowany