Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: GIENIA »

Super , że pomimo niedociągnięć jesteście zadowoleni z pobytu 8-) podejrzewam , że w dużej mierze to zasługa towarzystwa i strefy rozrywkowej :)
Abstynent666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 680
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: Abstynent666 »

lawenda pisze: 13 mar 2024 07:40
GIENIA pisze: 12 mar 2024 11:24 Masakra , szkoda jeszcze , że na hulajnogach nie jeżdżą :evil:
Gieniu z całą pewnością jeździłyby dzieciaki na tychże, ale jest informacja o zakazie jeżdżenia na hulajnogach, rolkach i rowerkach na terenie obiektu.
Niestety jest to coraz bardziej widoczne to wychowanie bez ograniczen nawet tu w Polsce B gdzie mieszkam ,nawet widac to w kosciele naco rodzice pozwalaja jest to mega irytujace ,ale to nie wina dzieci tylko pozal sie boze nowoczesnych postepowych rodzicow,a co do Wiktora to nie trzeba duzo wystarczy plasterek dodatkowy i ogorek i juz chce zostac :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: wiktor64 »

staff pisze: 13 mar 2024 09:28 Hej Arkowi forumowicze.. odbiegając trochę od tematu - ale że aktywnie stamtąd piszecie, i że po Świętach planuję zawitać do kołobrzeskiego grodu, chcę zapytać:
- orientujecie się może, czy w sanat. "Bałtyk" przy molo- są obecnie jak kiedyś, przed covidem, dancingi w wypasionej, przeszklonej rest. na 1szym piętrze.?
..bo uważam, kto tamtego muzycznego klimatu nie zaznał, przy wieczornym extra widoku ( stoliki nr 16-17) na podświetlone molo -niech żałuje.
Wspaniałe miejsce na nastrojową potańcówę, z cudownymi widokami, potrzebne też dobre towarzystwo przy stoliku, i do tańca.
..Wspomnienia przepiękne zostały.
To daleko od Was, ale może coś wiecie w tym temacie..?
..pozdrowionka :)
Nie pomogę ci ,nie wiem ,ale zapewnie
Grają
Awatar użytkownika
Krzysztof 30
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 09 kwie 2022 00:05
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: Krzysztof 30 »

Witaj staff byłem w Sanatorium Bałtyk w grudniu 2022 i tak grają piątek-sobota /lub sobota -niedziela już dokładnie nie pamiętam wstęp 20zł
ale powiem ci że osobiście byłem tylko dwa razy bo nie dość że drogo to w pobliżu Bałtyku jest sporo tańców ......tańszy wstęp lub darmowy a grają wszędzie tak samo .....................to jak nie widać różnicy w jakości to po co przepłacać :D :D :D :D
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: staff »

Krzysztof dzięki za info. Ale i tak będę chciał tam zaglądnąć.
..pozdrawiam :) .
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: Dzia_dek »

Staff popieram Twój pomysł. Gdzieś tam może i jest taniej, może grają tak samo, ale sala w "Bałtyku" jest niepowtarzalna i ma to coś, że czujemy się tam inaczej niż w pozostałych miejscach.
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: zbigniew165 »

Zbyszku masz rację co do tej sali w kawiarni nad plażą w Bałtyku, a chodziliśmy tam przed pandemią i grali co dziennie.
Nawet fajfy tam były i chodziłem wcześniej, żeby zarezerwować stolik siedząc już przy nim do rozpoczęcia imprezy, aż przyjdą koleżanki.
Byliśmy wtedy w Kołobrzegu w Chalkozynie prywatnie.
nula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2349
Na forum od: 25 lut 2020 00:29

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: nula »

Staff,
W styczniu na stojącym banerze widniała infirmacja:
" Wieczorki taneczne
w styczniu
w każdy czwartek , piątek i sobotę
od godziny 18.30 do 21.30
Kawiarnia Cafe Bałtyk.20 zł / os. "

(Pstryknełam fotkę w dniu 17 stycznia 2024 r, stojącego baneru u progu wejścia w.wym. kawiarni na 1 piętrze piętro, gdy podczas spaceru brzegiem morza zmuszona byłam wstąpić do tego sanatorium do toalety;) )
Niestety mam problem z załączeniem tutaj tego zdjęcia :(

Z powodu znacznej dległości od mojego sanatorium i nie sprzyjającej wówczas wyjątkowo aurze - nie dotarłam nigdy do tej kawiarni :roll:

Nie mam pojęcia czy na tę chwilę ta informacja jest aktualna.
N
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1399
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: alka50+ »

Staff.....na dzisiaj w sanatorium ,, Bałtyk,, grają w piątki i soboty od godz.18.30do 21.30 / bez czwartków jak było/.
Nadal wstęp 20 złotych. Miłego tam czasu.

Dzięki za reakcje na moją podpowiedź ,,Bój o Kołobrzeg,,

Pozdrawiam Wszystkich na wypoczynku i rehabilitacji...bawcie się cudnie ....miłych wspomnień.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7822
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Arka ul Sułkowskiego11 -pobyt -opinia od 29,02,2024

Post autor: darek »

BEZWZGLEDNIE Ta Kawiarnia to KULTOWE miejsce w Kołobrzegu.

Ta sala i ta Bliskość morza plus ..Zachody słońca Nie Jednemu i Nie Jednej POZOSTAŁY w pamięci :serce: :serce: :serce:

Sala a zapewne potwierdzi to Ala od ponad 40 lat ma ten sam wystrój , barek oraz miejsce dla tzw Orkiestry jest wtym samym miejscu

Ktoś powie Opłata od czasów Pandemii na Poziomie 20 złotych
Ale za widoki Nalezy zapłacić odpowiednią stawkę

Gościom Arki Polecam rezerwację na piątek stolika i nawet powrót Taxi po Zabawie ,ale nawet ten Szklany parkiet nie odda nastroju Tańców w Bałtyku
Zwłaszcza teraz gdy od 20 jest iluminacja na Molo

Bo sobotnie wieczorki są zapewn sprzedane na Pniu
ODPOWIEDZ