Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Yaga »

Witaj .Sanatorium Susmed.Mało jest wiadomości na forum ale i tak się cieszę bo nareszcie morze a nie góry .Mam nadzieję, że oprócz zabiegów,będzie gdzie wieczorem potańczyć. Może coś wiesz na ten temat gdzie mogą grać. Dziękuję i pozdrawiam :kwiat:
beabecik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 28 maja 2022 17:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: beabecik »

Brzmi znajomo :D Są 3 budynki, pokoje oceniam na 4+ . Otoczenie zadbane. Ja mieszkałam w budynku głównym, tam gdzie odbywały się zabiegi. Stołówka w oddzielnym pawilonie. Wyżywienie na 5. Do morza bliziutko. Kawiarnia jest na terenie ośrodka, tańce wówczas odbywały się 2 x w tygodniu. W sezonie letnim super miejsce, ja kończyłam turnus we wrześniu i wtedy niestety miejscowość zamierała, puste ulice. Gdybyś Yaga potrzebowała więcej wiadomości napisz na priv
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Yaga »

Ðziękuję za odpowiedzi :) .Przed wyjazdem zadzwonię do ośrodka bo chcę nadać walizkę kurierem .Mam nadzieję że przyjmą na recepcji ale jeszcze mam czas..Pozdrawiam .Jak coś więcej mi przyjdzie do głowy jeśli chodzi o pytania to napiszę do Ciebie. :kwiat:
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Peggy »

😸Nikt z mazowieckiego nie pochwali się przydziałem, ile czasu czekał od złożenia wniosku, kiedy dostał i na ile wcześniej przed terminem wyjazdu? Interesuje mnie to, bo kombinuję, jak przechytrzyć przydział na listopad😭
Awatar użytkownika
Yaga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 262
Na forum od: 07 lut 2015 14:59
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Yaga »

Trudno przechytrzyć NFZ bo z dużym wyprzedzeniem daje skierowania .Ja czekałam od września i tydzień temu dostałam na wyjazd za 3 miesiące. Może dzwoń na zwroty. Miałam nr.1500.Ale już to wcześniej pisałam.pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Peggy
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 86
Na forum od: 01 lut 2024 19:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Peggy »

😸Wiem o zwrotach, ale już mam zaplanowaną rehabilitację prywatnie w Busku -Zdroju na lipiec/sierpień, a do tego czasu już mogę zostać obdarowana jakimś przydziałem, stąd zwrot może być niemożliwy. W mazowieckim podobno po przydziale nie można ubiegać się o zwrot.
bista
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 180
Na forum od: 13 maja 2011 21:13
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: bista »

od dzisiaj mam już nr 11405 reumatologia, czekam od końca listopada 2023r., kiedy mogę spodziewać się przydziału terminu i miejsca?
Yaga pisze: 22 mar 2024 14:41 Ðziękuję za odpowiedzi :) .Przed wyjazdem zadzwonię do ośrodka bo chcę nadać walizkę kurierem .Mam nadzieję że przyjmą na recepcji ale jeszcze mam czas..Pozdrawiam .Jak coś więcej mi przyjdzie do głowy jeśli chodzi o pytania to napiszę do Ciebie. :kwiat:
Awatar użytkownika
ka_jak_kazimierz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3814
Na forum od: 13 mar 2016 14:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: ka_jak_kazimierz »

Zszedłem w kolejce do wartości czterocyfrowej. Jeśli tendencja się utrzyma to przydziału spodziewam się pod koniec maja, a wyjazd prawdopodobnie byłby we wrześniu.
Czytam sobie jak często NFZ uwzględnia ostatnio nasze sugestie i już na poważnie przymierzam się do któregoś z obiektów na słynnym cyplu w Polańczyku.
Aneta Ho
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 27
Na forum od: 17 sie 2017 22:37
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: Aneta Ho »

Hej też jadę maj do Ustki. Jaki konkretnie termin?
beabecik
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 38
Na forum od: 28 maja 2022 17:29
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Mazowiecki NFZ jaki czas oczekiwania?

Post autor: beabecik »

Znajoma otrzymała dziś przydział. Skierowanie złożone koniec września, przydział przy numerze w przeglądarce ok 1800.
ODPOWIEDZ