wyjazd do sanatorium Róża w Ustroniu 9.05.2024

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Janek90RN
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 mar 2024 12:48
Oddział NFZ: Małopolski

wyjazd do sanatorium Róża w Ustroniu 9.05.2024

Post autor: Janek90RN »

Jestem tu nowy, chociaż mam staż sanatoryjny ponad 10 lat i to we wszystkich formach, ZUS,NFZ, prywatnie. Od 09.05 mam skierowanie z ZUS do "Róży" w Ustroniu. Ponieważ w Ustroniu będę pierwszy raz proszę o pomoc. Potrzebuję trochę informacji o kurorcie, obiekcie, otoczeniu i dobrze by było znaleźć bratnią duszę w tym terminie tam jadącą. Pozdrawiam wszystkich i witam się milutko.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2024 14:32 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: powitanie

Post autor: GIENIA »

Witaj na forum :)
Zaglądaj do działu .... Oceń sanatorium .... tam możesz znaleźć nieco informacji :)
Na temat Róży wiem tylko tyle , że jest położona blisko Centrum ( chyba najblizej z wszystkich ośrodków ) , a obok niej są tańce w sanatorium Malwa i Złocień .... osobiście wolałam Złocień :) o samym ośrodku nic nie wiem .
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24607
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: powitanie

Post autor: ewasz »

Witaj na Forum :D
"Pokręć" się po Forum i zapewne sporo informacji uzyskasz.

Gratuluję przydziału :D
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: powitanie

Post autor: Małgosia69 »

Witam. Zazdroszczę przydziału. We wrześniu ubiegłego roku była tam moja koleżanka. Wróciła zachwycona. Obiekt położony na Zawodziu Dolnym. Bliziutko do Wisły i centrum uzdrowiska. Halinka opowiadała,iż w sanatorium są tylko osoby komercyjne i ZUS. Miała pokój 2 z balkonem i widokiem na miasto i góry. Od strony wejścia. Jest dobra baza zabiegowa, w tym basen i jakuzji. Wszystkie zabiegi Zusowcy mieli do obiadu :D Jedzonko smaczne. Obsługa miła i pomocna. Czysciutko. W tym roku też będzie składała wniosek do ZUS i prosić o Róże. Tak mnie zachęciła że również pisałam o ten ośrodek. Czy się jednak uda, trudno powiedzieć. :)
matejko
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 24 kwie 2021 16:35
Oddział NFZ: Śląski

Re: powitanie

Post autor: matejko »

A pokoje jednoosobowe też są?
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: powitanie

Post autor: Małgosia69 »

Witam. Są. Ale z tego co wiem ZUS miał dwójki. Chyba że zacna osoba z licznych znajomych Halinki nie ubiegała się o jedynkę. :)
Janek90RN
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 mar 2024 12:48
Oddział NFZ: Małopolski

wyjazd do sanatorium

Post autor: Janek90RN »

Wyjeżdżam do sanatorium Róża w Ustroniu z ZUS od 07.05 br. Kogo spotkam i co powinienem wiedzieć. nigdy nie byłem w Ustroniu.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: wyjazd do sanatorium

Post autor: Dzia_dek »

Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nie zakłada się codziennie nowego tematu bo wtedy nic się nie dowiesz.
Kilka osób, na Twoje pytania, odpowiedziało Ci pod wczorajszym Twoim wpisem. Odszukujesz swój temat, na dole
masz "kafelek" ODPOWIEDZ, klikasz, otwiera się nowe okno, piszesz wiadomość, klikasz wyślij, itd. i wszystko będzie
w jednym temacie. We wcześniejszym poście Admin uzupełnił temat, a ten post połączy z poprzednim.
Awatar użytkownika
Honorcia69
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 25 cze 2019 14:21
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: wyjazd do sanatorium Róża w Ustroniu 9.05.2024

Post autor: Honorcia69 »

Witaj, tez się wybieram do Róży w tym samym terminie. Podobnie jak Ty będę tam po raz pierwszy. Na forum jest trochę informacji na temat Róży. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ