SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ren1234
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 17 cze 2022 20:27

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: ren1234 »

Doris muszę tam pojechać i odczarować te komentarze. :D Ty już tam jesteś?
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: tomaszsanat »

Witam wszystkich jak pisałem że plon najgorsze sanatorium to ci wszyscy najmądrzejsi od razu hejtowali no więc brak słów i szkoda cokolwiek pisać bo zawsze sie znajdą ci wszystko wiedzący co piszą ....ale tylko głupoty
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: Bogutka5 »

ren1234 pisze: 24 mar 2024 15:04 Jest aż tak źle? Ja tam jadę za miesiąc.
Popieram Doris, jedź i nie czytaj. A swoją drogą spotkałyśmy się, Doris wygląda na mega zadowoloną.
My wyjeżdżając zawsze mówimy, że nic nam wyjazdu nie zepsuje. Polańczyk i okolica mega Ci wynagrodzą ewentualne niedociągnięcia obiektu. A wieczorem w Zakapiorze ugruntujesz nastrój Dwoma Niedźwiadkami.
Pozdrawiam
Bogutka
mada
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 07 mar 2009 22:39

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: mada »

Potwierdzam Plon najgorsze sanatorium. Marne zabiegi. Nawet nie można sobie wykupić żadnego zabiegu. Małe pokoje 2 osobowe
Jedzenie takie sobie. A w Amerpolu to chyba sami alkoholicy to co ",, kuracjusze" wyprawiali to nie da się opisać. Nie rozumiem jak kierownictwo tego ośrodka nie reagowało. Polańczyk to taki Pijańczyk to już mówią miejscowi.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: Bogutka5 »

No ładnie. Dzisiaj wróciłam z Amer Polu. Nawet nie zauważyłam, że w alkoholowym środowisku utknęłam. Jakaś nieuważna jestem.
"Sami alkoholicy" ....
Brak mi słów i chyba nie warto.
B.
szynszyl64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 219
Na forum od: 31 sty 2016 15:02
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: szynszyl64 »

mada Nie wiem czy ty nadajesz się do jakiego kolwiek sanatorium.Najlepiej jedz komercyjnie i nażekaj za swoje. Przecież nikt nie zmusza nikogo do
przyjazdu w dane miejsce. Zawsze można zmienić. We wszystkich sanatoriacz w ,Polańczyku można znaleść minusy i plusy. A wiem bo byłem we wszystkich. I jestem znowu. Moim skromnym zdaniem warto tu przyjechać. A określenie że to już pijalczyk można odnieść do każdej miejscowości gdzie są sanatoria.Do tych co czytają zawsze można nażekać ale trzeba też przyjąć to co oferyje dany region. Może nie do końca są ważne zabiegi.
Może ważniejszą żeczą są ludzie to że można się odstresować od pracy,domu czy tych samych codziennych widoków.
Tamaryszek
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 77
Na forum od: 26 wrz 2021 14:02
Oddział NFZ: Lubelski

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: Tamaryszek »

mada pisze: 03 kwie 2024 22:12 Potwierdzam Plon najgorsze sanatorium. Marne zabiegi. Nawet nie można sobie wykupić żadnego zabiegu. Małe pokoje 2 osobowe
Jedzenie takie sobie. A w Amerpolu to chyba sami alkoholicy to co ",, kuracjusze" wyprawiali to nie da się opisać. Nie rozumiem jak kierownictwo tego ośrodka nie reagowało. Polańczyk to taki Pijańczyk to już mówią miejscowi.
Wypraszam sobie :oops: ! Byłem w Amerpolu kilka miesięcy temu i wypiłem tylko 1,5l gorzałki przez trzy tygodnie. Piwa nie lubię po winie cnota ginie, a po wódce wraca wkrótce i tylko ten niewinny napój w umiarze mi odpowiada najlepiej własnej produkcji.
Awatar użytkownika
tomaszsanat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 279
Na forum od: 05 sty 2018 12:54
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: tomaszsanat »

Witam jade w czerwcu do amerpolu to może podniosę srednią bo 1.5 l to troche mało oby tylko zdrowia wystarczyło :D
mada
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 07 mar 2009 22:39

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: mada »

Szynszyl wróć się do szkoły i popraw ortografię.
Awatar użytkownika
Bogutka5
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2251
Na forum od: 26 lis 2014 13:28
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SANATORIUM POLAŃCZYK PLON (9-30.03.2024)

Post autor: Bogutka5 »

Szynszyl, jak dla mnie kiepska ortografia mi nie przeszkadza. Ale "sami pijacy" tak. A swoją drogą będąc w Amer Polu nie wypiliśmy nic. Chyba ,że piwo w Zakapiorze. To też się liczy?
Bogutka
ODPOWIEDZ