Spotkania w Świnoujściu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

No to super, Trzygłów nieczynny, widziałam, ponoć problemy z ogrzewaniem jego były. ..
To fajnie, że tak złożylo się, mam nadzieję że zadowolona jesteś...
My w energetyków scaliano byliśmy trzy razy i trzy razy w sobótce...
Serdecznie pozdrawiam 🙂🎵😘
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Julita w Sobótce grają już od kilku lat, ale tylko dwa razy w tygodniu. :) i nawet w pandemii grali. :roll:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Latem 3 x w tygodniu w Sobótce, tak było ostatnio, sierpień wrzesień....
Byliśmy dziś , tj. wieczorem w Henryku, i okazało się, że u Was muzyczka grała, tj. Pan na klawiszach i na trąbce i bardzo ładnie!!!..
Ok. przed 19 weszliśmy by pokazać moim znajomym ten obiekt, a tu zaskoczenie , Pan rozkładał organy i tak przypadkiem zostaliśmy na kawie lathe i "traciliśmy nóżką..."... Niestety krótko, bo później mieliśmy umówione inne miłe spotkanie....Julitko- nie wzięłam telefonu, i nie miałam jak napisać....ale może byłaś u siebie wczoraj na tańcach.. ?... Myśmy siedzieli w drugim środkowym stoliku od recepcji.
Spotkamy się zapewne w następny w czwartek u Cb, a może wcześniej jutro, lub w sobotę gdzieś...czy niedzielę w sobótce, będzie miło...
Niesamowity czas w Świnoujściu, drugi dzień bezwietrznej pogody i ciepło 14 st... Morza stan z metr niżej, cofnięty brzeg i małe wysepki zrobiły się wzdłuż wybrzeża, a morze bardzo spokojne cały dzień, jak jezioro...
Koło nas dzięcioł zadomowił się i już trzeci dzień mocno stuka przy wejściu naszym na plażę, w okolicach drzew sosen przy promenadzie tej nowej sportowej.oo lewej stronie idąc w kierunku morza... aż miło, nagraliśmy go..
W parku za nami jak dziś szliśmy i nie tylko, słychać świergot ptaków i ich tryle i serce raduje się, czując zbliżający się powiew wiosny..
Pozdrawiam serdecznie..
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Julitko Kochana - bardzo dziękuję za wczorajsze rozmowy i za dzisiejsze super spotkanie, jak i za spacer..... Również za wyjątkowe i przemiłe , oraz radosny wieczór w Scalanio w Energetyku. Szał - bawiliśmy się świetnie wraz z towarzystwem....

Serdecznie pozdrawiam.... I życzę jutro udanego rejsu statkiem...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: zbigniew165 »

Witam
Posiadam najnowsze informację o sanatorium Admirał 1od naszego forumowicza, który jeszcze tam jest z żoną na pobycie z NFZ. Jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o pytania.
Krótką opinię o tym obiekcie ja napiszę w temacie Oceń sanatorium, ale później, bo dostałem zgodę tego forumowicza na jej zamieszczenie.
Świnoujście zyskało jeszcze dwoje fanów, bo mają zamiar wrócić tam ze zwrotów. :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Witam , jeszcze wczoraj byłam w Świnoujściu do godz.17.40 i powrót sypialnym na południe Polski, wzdycham, bo żal odjeżdżać... Nastały nad morzem teraz piękne dni..... Nad ranem zajechałam do domku.... Wracaliśmy tą samą ekipą co w tamtą stronę w sypialnym wagonie, i Pan Stanisław i Pani Krystyna, i małżeństwo z Sącza i bardzo miło, że ludzie i z Kamienia Pomorskiego też zadowoleni z Mieszka, częściowo po remoncie, ( ale jednak wolą morze).. i FAJNIE że zdrowi wszyscy powracają..
Byłam w Admirale 1 u znajomego masażysty - więc bardzo podobał mi się ten obiekt. Obok admirał 2 sprzedany i stoi pusty na razie..
Cały pobyt 21-dniowy był znowu wyjątkowy i udany jak zawsze w Świnoujściu i cieszę się że było dobrze, bezpiecznie wesoło i ciekawie.. Ten tydzień od poniedziałku mnóstwo rodzin - Niemców, mają już wolne przed świętami, więc jest ruch duży i nad morzem i na promenadzie...
Wymiana turnusow w tym tygodniu, Henryk w czwartek kończy, a w ponedziałek pojechali z Energetyka....już zjechali nowi...
Życzę Wszystkim by byli jak ja zadowoleni z Świnoujścia... Zdjęcia z wczoraj, z wtorku...eh... było super...
Serdecznie pozdrawiam...
Załączniki
IMG-20240326-WA0034.jpg
IMG-20240326-WA0033.jpg
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Hej, Świnoujście pożegnane, to jednak duże zdrowiskowe, które przede wszystkim słynie z solanki..... urzeka, zaciekawia i przyciąga. Coś mnie wzięło na wspomnienia z tego wyjątkowego miejsca dziś po powrocie...Wczoraj naprawdę nas przepięknie żegnało morze przy przepięknie słonecznej pogodzie...eh..
Niedługo wrócę nad morze.. Więc cieszmy się życiem i w tym przedświątecznym czasie polecam przepiękne kurczaczki czekoladowe w pijalni czekolady w Bursztynie, ( sprowadzali z Krakowa)... choć osobiście wolę czekoladę nie stamtąd ( piłam), tylko z Wedla naprzeciw Hiltona w Świnoujściu lepsza ( lepsza )..
Serdecznie pozdrawiam! . Zdjęcia z Świnoujścia i z pokoju sanatoryjnego...
Załączniki
IMG-20240326-WA0018.jpg
IMG_20240327_123735.jpg
IMG-20240326-WA0063.jpg
Awatar użytkownika
ZbigniewMax
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 580
Na forum od: 10 maja 2022 09:24
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: ZbigniewMax »

podoba mi się wazon na kwiatki,pozdrawiam :) :kwiat:
rybka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4585
Na forum od: 13 mar 2013 15:51

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: rybka »

Fajne fotki :kwiat: .............. pojadę nad morze, i już nie wrócę :D :lol:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Spotkania w Świnoujściu

Post autor: Muzyczka »

Zbyś - turystyczny i z odzysku wazon...hi...warunki sanatoryjne, nie było kryształu...ani innych flakonów. Ten był pod kolor, hi...
ODPOWIEDZ