Dąbki! 04.02.2023-25.02.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
piotrek3
Posty: 3
Na forum od: 30 mar 2024 19:33

Re: Dąbki! 04.02.2023-25.02.

Post autor: piotrek3 »

men_bi pisze: 05 kwie 2024 15:57 To może napisz w których sanatoriach można zrobić wcześniej rezerwację pokoju? Raz mi się udało w Szklarskiej Porębie, ale to z 10lat temu. Chyba w tych najgorszych, co nikt nie chce jechać. W czerwcu 2023 byłem w Arce i też rozdzielali małżeństwa i dobrze, to nie wczasy. I nie trzeba się sugerować regulaminem, bo ja byłem w maju2021 i wiem jak jest w realu.Każdy ma inne upodobania i wymagania. Pozdrawiam
W Arce w Kołobrzegu byłem w 2021 roku w maju ,rezerwując pokoj 2-osobowy ok.3 miesiace przed przyjazdem.
Zdecydowanie tez podziekowałbym za pobyt nie majac wczesniej gwarancji wspolnego pokoju z zoną.
Dziwie sie małżenstwom ,ktore majac podwojne skierowanie godzą sie na rozdzielenie do innych pokoi.
Jak mnie cos takiego spotkac miało to zrobiłbym w takim sanatorium kosmiczna awanture ,ze drugi raz nie przyszło by im do głowy nawet pomysl rodzielenia małżeństwa.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20182
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dąbki! 04.02.2023-25.02.

Post autor: Felice »

A o co tą awanturę? Na jakiej podstawie?
3mw
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 17 mar 2023 18:45
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Dąbki! 04.02.2023-25.02.

Post autor: 3mw »

bez problemu dostałem 2,tylko poprosiłem że chce dwuosobowy - Jadę od 19 kwietnia, dzwoniłam i pytałam o dwójki, to powiedziano mi, że bardzo małe szanse, praktycznie wszystkie dwójki są dla małżeństw,
O której godzinie zgłosił się Pan do recepcji? O której zaczynają obsługiwać przyjezdnych?
Czytałam gdzieś, że są bardzo duże kolejki do przyjęć i bardzo powoli i długo to idzie
ODPOWIEDZ