ZUS. Narządy ruchu. Gdzie najlepiej?

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
zuza1
Posty: 4
Na forum od: 14 kwie 2024 19:12
Oddział NFZ: Śląski

ZUS. Narządy ruchu. Gdzie najlepiej?

Post autor: zuza1 »

Dzień dobry :)
Moje poprzednie konto szlag trafił, hasła nie udaje się niestety odzyskać. Mój nowy nick całkiem podobny do starego ;)
To gwoli uwierzytelnienia.
Drodzy kuracjusze ZUSowi, gdybyście mogli wybierać, to który obiekt sanatoryjny wskazalibyście jako ten najlepszy. Mam na myśli leczenie narządów ruchu i całokształt pobytu. Warunki lokalowe, wielkość pokoi, jakość zabiegów, możliwość spania w jedynce. Byłam w sanatorium ZUS trzy razy, z tego dwa razy w Cieplicach. Pojechałabym po raz trzeci, jednak Dom Zdrojowy nie widnieje na liście obiektów z którymi ZUS ma umowę w tym roku.
Zatem jeśli nie Cieplice, to ...gdzie byście pojechali? Gdyby dano nam wybór...
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5084
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: ZUS. Narządy ruchu. Gdzie najlepiej?

Post autor: zbigniew165 »

Zuza wydaje mi się, że zadałaś pytanie nie w tym temacie, bo tutaj piszemy opinie o obiektach sanatoryjnych.
Pytanie Twoje raczej nadaje się do tematu Sprawy formalne, bo tam jest dużo informacji o pobytach ZUS.
zuza1
Posty: 4
Na forum od: 14 kwie 2024 19:12
Oddział NFZ: Śląski

Re: ZUS. Narządy ruchu. Gdzie najlepiej?

Post autor: zuza1 »

Pewnie masz rację. Przeniosłam.
ODPOWIEDZ