Gołdap 18.05.24 ktoś jedzie

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
pchlistosc
Na forum od: 15 maja 2024 19:47

Gołdap 18.05.24 ktoś jedzie

Post autor: pchlistosc »

Ktoś jedzie w tym terminie, dostałem sanatorium na drugim krańcu Polski :P 620 km dojazdu
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gołdap 18.05.24 ktoś jedzie

Post autor: Chamader »

Nie ubolewaj.......
Dobry termin... , bo letni....
Przymusowa wycieczka.... trochę dłuższa.....
Pobyt w kimacie leśnym.....oczyszczającym drogi oddechowe.... blisko jeziora.....
Warunki bytowe b dobre.... jedzenie średnio-dobre......
Zabiegi dobre na miejscu......

Zabierz ze sobą dobre nastawianie.... i humor. Resztę zostaw w domu......
Dobrego wypoczynku.....
pchlistosc
Na forum od: 15 maja 2024 19:47

Post autor: pchlistosc »

Dzięki za odpowiedz, jak tam pokoje na co zwrócić uwagę, dzwoniłem jedynek nie można rezerwować ?
Chamader
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 12 lis 2017 16:44
Staż sanatoryjny: 7

Post autor: Chamader »

Pokoje to dwu i trzy osobowe.... Jest parę jedynek . są na poddaszu z małym oknem....ale nie wiem dla kogo....?
Jeśli trafisz na dobry humor p. w recepcji to może coś wskórasz.... Nie wiem nic w tym temacie....
Inne pokoje są w miarę.....z balkonami....Dzielą je w/g grup chorobowych w skierowaniu....
Odszukaj wcześniejsze opinie.... koledzy opisywali szczegółowo....
Ośrodek położony jest w lesie za miastem.... Do miasta do sklepów ok. 3 km. piechotą albo jest możliwość przejazdu busem ok. godz.15
i powrót za godzinę tym samym ....
Najgorsze...... jest brak , lub bardzo zły zasięg internetu.... na terenie ośrodka. Poza jest trochę lepiej.....
Na miejscu jest basen do ćwiczeń...... przygotuj akcesoria basenowe łącznie z czepkiem.....
[BasiaZ]
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Na forum od: 02 lut 2023 22:39

Post autor: [BasiaZ] »

Ja jadę do Gołdapi tylko mam wcześniej bo od 5 czerwca z ZUS-U ale o miejscu to nic nie wiem wydaje mi się że to zadu...e :kwiat:
ODPOWIEDZ