HORYNIEC-ZDRÓJ

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
maciejt
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Na forum od: 07 cze 2022 09:19
Oddział NFZ: Łódzki

Re: HORYNIEC-ZDRÓJ

Post autor: maciejt »

Dzielić można się również wiedzą, która jest dostępna w sieci. I nie chodzi o to że ktoś woli mieć podane coś na tacy, ale po prostu liczy na kilka słów od forumowiczów którzy tam byli i zechcą coś napisać. Skoro Ty nie byłeś to nie bardzo jest o czym pisać, a Twój ton jest po prostu niegrzeczny i chyba o to chodzi ewasz.
Dwa lata temu przed wyjazdem do Lądka zadawałem podobne pytania i Felice bardzo mi pomogła, a do osób leniwych raczej się nie zaliczam bo starałem się odwdzięczyć forumowiczom relacjami z pobytu.
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Post autor: Martinka »

Daro 242 wypowiadałeś się już wcześniej w innym poście o Horyńcu -
Horyniec-Zdrój CRR 7-27.05.2024 -,
wiec masz przynajmniej blade pojęcie o tym sanatorium :shock: :roll:.
Ja też w nim zabrałam głos i stwierdziłam, że to sanatorium jest dobre, lecz nie chcę tam jechać :!: Wszystko na ten temat .
Miłego wieczoru.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Post autor: Gaba »

AniaW pisze: 18 maja 2024 08:28 Na przełomie sierpnia i września 2024 jadę do sanatorium w Horyńcu Zdroju. Mało na forum jest o tej miejscowości. Poczytałam w internecie- ale jak wiadomo część to na zamówienie, może ktoś się podzieli wrażeniami z pobytu tam. Nie chodzi mi tylko o same sanatoria ale o miejscowość, okolicę, możliwości aktywnego i ciekawego spędzania czasu.
Aniu ,mogę napisać ,że jestem częstym gościem w Horyńcu ( a mam prawie 800 km)i zawsze mam co robić ,coś nowego odkryję ,,,będę w Horyńcu od 1.09. możemy razem pojeździć na rowerze ,tylko trzeba uważać ,żeby nie za blisko granicy :roll: Rowery można wypożyczyć np w Krusowskim ośrodku - nie trzeba prędzej rezerwować , Są drogi oznaczone trasami: Grimley- jest super -masz pytania ,pytaj
AniaW
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Na forum od: 30 lis 2022 16:31
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Post autor: AniaW »

Dziękuję za głosy wsparcia Felice, Ewasz, Maciejt. Forum sanatoryjne to też właśnie internet i jeśli wchodzę tutaj to mam nadzieję na wymianę informacji, życzliwe rozmowy z osobami które mają doświadczenie praktyczne z pobytów w sanatoriach, znają różne ośrodki i mogą podpowiedzieć jakieś cenne rzeczy. No i miło porozmawiać. Nikt chyba nie wchodzi na te fora z przymusu, nie każe się wypowiadać. Jeśli będziemy sobie mówić złośliwości, to po prostu przestaną ludzie tu wchodzić. Zakładam że zdecydowana większość rozmawia na forum bo lubi ludzi, kontakty z innymi, jest ciekawa opinii innych, szuka pomocy.
Dziękuję Gaba za info o rowerach. Może uda się spotkać i gdzieś razem pojeździć.
Staram się aktywnie spędzać czas na takich wyjazdach i szukam z różnych źródeł inspiracji (to dla Daro4242).
Rysio
Na forum od: 23 sie 2019 17:46
Oddział NFZ: Śląski

Post autor: Rysio »

Jutro wyjeżdżam do Horyńca do sanatorium,,Bajka". Jadę że Śląska i mogę zabrać kogoś na miejsce bez przesiadek.
ODPOWIEDZ