Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Okiem kuracjusza.
Awatar użytkownika
Parlas-55xxx
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 09 lip 2022 20:31
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Parlas-55xxx »

sinobrody pisze: 07 lis 2017 16:36
ania pisze: 06 lis 2017 21:23O ja.....jade do Wrzosu w pazdzierniku....nie wiem co to będzie,ale sie okaże :D
Sinobrody. Uważam że umiem czytać ze zrozumieniem :) w odpowiedzi odniosłam się więc do tytułu.. . A tytuł brzmi - Ciechocinek podobno miasto seksi i zabawy????odpowiedzialam szczerze to co naocznie stwierdziłam. Nie rozumiem Twojego zdziwienia.?? Geriatria.. Geriatria... Geriatria... O czym więc mowa? Zarówno jedno jak i drugie (z tytułu) pasuje w tym wypadku jak garbaty do ściany :D .
ania, skoro tak ci na tym zależy to przyznaję: w pytaniu chodziło o Ciechocinek.

Byłem w Ciechocinku dwa razy, we "Wrzosie" i widziałem zupełnie co innego.
Nie twierdzę, że ty nie widziałaś tego o czym piszesz. widocznie miałaś takiego pecha :cry:
malzenstwo2019
Posty: 1
Na forum od: 22 lip 2024 10:32

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: malzenstwo2019 »

Wybieramy się 30.IX.24 nie ukrywam,że z zamiarem dobrej "zabawy" w towarzystwie jakiegoś miłego pana. Będzie to nasz pierwszy pobyt w sanatorium wybieramy się tam prywatnie może ktoś ma jakieś wskazówki,porady....małżeństwo 58/54l.
Genever
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 521
Na forum od: 31 maja 2022 06:44

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: Genever »

Szukacie, znajdziecie.... tylko czego właściwie?
Jaki ośrodek wybraliście prywatnie jeżeli mogę spytać?
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 236
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Ciechocinek podobno miasto seksu i zabawy

Post autor: zebra »

Witam, W Ciechocinku wszędzie grają. Jeśli chodzi o tańce to można się pobawić we Wrzosie, w Klinice pod tężniami, Wojskowym i ewentualnie w Pałacyku Łazienki II, Zdrojowej, Nauczycielskim, Stodole, Kolejowym. Do wyboru , do koloru. Zabrać wygodne buty i fundusze :) ;) :kwiat: Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ