Idealny związek

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
Sloneczko
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24972
Na forum od: 23 kwie 2013 17:54
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Idealny związek

Post autor: Sloneczko »

Idealny związek.....nie wiem czy są idealne związki :? Ale najgorsza dla mnie w związku jest tak zwana "ślepota emocjonalna". Czyli co??? No właśnie i znów ta empatia. Nie wszyscy umieją dostrzegać stany emocjonalne drugiej osoby. Niektórzy sa tak zapatrzeni w siebie, że nie widza , że partner także ma jakieś potrzeby, np: samorealizacji, wyjazdu, odpoczynku w samotności, itp. I tutaj kłania się zaufanie. Musimy wierzyć, że partner nie zrobi czegoś co mogłoby nas skrzywdzić, poniżyć. Moje potrzeby powinny być ważne dla mojego partnera i również odwrotnie. No i nie ma żadnych kompromisów w związku. Ci którzy godzą się na kompromis robią sobie największa krzywdę.Tak należy rozwiązać dany problem aby nie rezygnować z czegoś co jest dla nas bardzo ważne, tak rozwiązać problem aby oboje partnerzy byli usatysfakcjonowani.
A tak naprawdę to chyba nie ma żadnego przepisu na udany związek :?
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Idealny związek

Post autor: krecik »

Wydaje mi się, że nie ma takiego przepisu. Każdy taka recepturę musi opracować sobie indywidualnie. Zwłaszcza, że nie zależy to tylko od jednej osoby.
Awatar użytkownika
krecik
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2904
Na forum od: 04 cze 2013 17:44
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Idealny związek

Post autor: krecik »

A`propos idealnego związku ... zajmuję się remontem, byciem na Forum a obiad :?: :?: :?:
Oj :!: szybko do garów bo nie będzie miło jak małżonka wróci z pracy a obiad będzie w polu :!: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Idealny związek

Post autor: malgorzatas »

krecik pisze:A`propos idealnego związku ... zajmuję się remontem, byciem na Forum a obiad :?: :?: :?:
Oj :!: szybko do garów bo nie będzie miło jak małżonka wróci z pracy a obiad będzie w polu :!: :lol: :lol: :lol:
Kreciku ty to masz zdrowie...remont..rower..obiad...forum...potem zmywanie...mozemy sobie podać reke :lol: :lol:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Idealny związek

Post autor: sztani »

Krecik ma bardzo dobrego planistę nie dlugo zapuka i zapyta co z obiadkiem :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Idealny związek

Post autor: malgorzatas »

sztani pisze:Krecik ma bardzo dobrego planistę nie dlugo zapuka i zapyta co z obiadkiem :lol: :lol: :lol:
Ja na mojego też już czekam...i wygladam czy wjechal do garażu...zaraz podaję cieply obiadek :serce:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Idealny związek

Post autor: sztani »

To ja mam najlepiej :) :) bo 15 minut przed przyjściem mam sygnał z telefonu (wstawiam ziemniaki) :lol: :lol: :lol: i co :lol: :lol: :lol:
forumowicz

Re: Idealny związek

Post autor: forumowicz »

a ja myślę że idealny związek to byłby Aleksandra Wrocław i ja! Ola kotku z pod jakiego jesteś znaku zodiaku?
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Idealny związek

Post autor: sztani »

:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Idealny związek

Post autor: malgorzatas »

sztani pisze:To ja mam najlepiej :) :) bo 15 minut przed przyjściem mam sygnał z telefonu (wstawiam ziemniaki) :lol: :lol: :lol: i co :lol: :lol: :lol:
Dobre sztani ,dobre...ja dzis caly dzien gotuje flaczki...i muszą byc bardzo dobrze doprawione,a mnie nie wolno jesc ostrych rzeczy...postawie sol i pieprz i niech pieprzy sobie sam :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ