Ustroń

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 26399
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5
Podziękował: 41 razy
Podziękowano: 51 razy

Re: Ustroń

Post autor: ewasz »

Był czas, że i co tydzień byłam w Ustroniu, teraz oglądam zdjęcia.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7151
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 12
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 7 razy

Re: Ustroń

Post autor: sztani »

piękne zdjęcia ,wspomnienia . Pozdrawiam serdecznie
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Ustroń

Post autor: anezobk »

Dziękuję sztani , odwzajemniam pozdrowienia.
Ustroń urokliwa miejscowość . Chętnie tam wracam .
ewasz, podążała co tydzień ,a ja chociaż raz na rok.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 26399
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5
Podziękował: 41 razy
Podziękowano: 51 razy

Re: Ustroń

Post autor: ewasz »

Bo ja mam blisko a małż uwielbiał Ustroń więc szast, prast i jechaliśmy. Teraz klapen dupen :?
anezobk
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 22 sie 2010 20:48

Re: Ustroń

Post autor: anezobk »

Właśnie przepadł mi turnus w Ustroniu buuu..
Następny nie wiadomo kiedy i gdzie.
skrzys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 536
Na forum od: 23 lip 2024 11:00
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 1
Podziękował: 5 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Ustroń

Post autor: skrzys »

Witam, aż dziw że od 6 lat nikomu nie chciało sie coś napisać w temacie, wrzucić jakieś fotki :( nie dziwię się że to forum wygląda jak wygląda. Ja rozumiem że fb i yt ale tutaj też można i trzeba bycoś wrzucić, jakieś relacje, wrażenia z pobytów i ciekawe miejsca do zobaczenia :) Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ