Ustroń
Re: Ustroń
Ustroń urokliwa miejscowość . Chętnie tam wracam .
ewasz, podążała co tydzień ,a ja chociaż raz na rok.
-
skrzys
- Super Kuracjusz

- Posty: 536
- Na forum od: 23 lip 2024 11:00
- Oddział NFZ: Opolski
- Staż sanatoryjny: 1
- Podziękował: 5 razy
- Podziękowano: 22 razy

