Osteotomia

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Osteotomia

Post autor: Arker »

Witam ,czy z szanownych forumowiczow mial ktos operacje na kolano artroskopia +osteotomia ,jak po tym sie dochodzi do pelnej sprawnosci.Dziekuje :)W listopadzie bede to przechodzil :oops:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 21237
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 109 razy

Re: Osteotomia

Post autor: Felice »

Ja miałam...
Tylko czy na pewno w artroskopii? Mnie robiono na otwartym kolanie. W końcu jest to korygowanie osi stawu związane z przestawieniem kości.
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Osteotomia

Post autor: Arker »

Felice mialas to w znieczuleniu miejscowym czy ogolnym?,,masz plytke tytanowa wstawiona??
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 21237
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0
Podziękował: 28 razy
Podziękowano: 109 razy

Re: Osteotomia

Post autor: Felice »

Zabieg w znieczuleniu PP, wkłucie do kręgosłupa. Mnie skręcono na śruby, które po roku wyjęto.
ODPOWIEDZ