Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
iron maiden
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3647
Na forum od: 16 lip 2015 10:12
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: iron maiden »

Kolego p-siak spróbuj porozmawiać z magnetofonem na infolini Zusu.
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Arker »

Dzwonilem i cudu nie bylo :lol: wiec musialem sie udac osobiscie ,blisko 700 m.,Pasazerka zycze powodzenia w dochodzeniu do prawdy w Zus.Termin bede mial znakomity oby i miejscowos ,osrodek byly rowniez takie :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1946
Na forum od: 04 cze 2013 20:36
Podziękowano: 10 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

Nie wymądrzam się,ale moja rozmówczyni chyba bardziej ,,siedzi " w temacie.
Obserwując poprzednie wyjazdy w tej porze roku twierdzę, że spotkać nas może koniec sierpnia lub początek września, obym się mylił.
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Arker »

Mylisz sie :) ja sie trzymam swojej daty :) pozyjemy zobaczymy :)
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Arker »

Witam ,psiak jednak moja data okazala sie prawdziwa :lol:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1946
Na forum od: 04 cze 2013 20:36
Podziękowano: 10 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

To znaczy? Pozdrawiam.
Arker
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1101
Na forum od: 25 kwie 2021 17:06
Oddział NFZ: Lubelski
Podziękował: 97 razy
Podziękowano: 53 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Arker »

To znaczy ze koniec lipca :)
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1946
Na forum od: 04 cze 2013 20:36
Podziękowano: 10 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

Od Ciebie coś się dowiedzieć.... Żegnam pana...
Awatar użytkownika
Emi85
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 57
Na forum od: 19 sty 2024 15:41
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Emi85 »

Ja dalej czekam za skierowaniem może w połowie miesiąca coś przyjdzie :roll: dzwoniłam na infolinię ZUS ale trafiłam na osobę która była była zielona niczym mój trawnik nie wiedziała kompletnie nic może to był jej 1 dzień w pracy :| spróbuję pod koniec przyszłego tygodnia zadzwonić może trafię na kogoś bardziej kompetentnego :roll:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1946
Na forum od: 04 cze 2013 20:36
Podziękowano: 10 razy

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: p-siak »

Emi- to jest życzliwość, dziękuję Ci.
ODPOWIEDZ