Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
Forum Nasze Sanatorium. Opinie o sanatoriach. Forum o sanatoriach. Forum kuracjuszy.
Forum kuracjuszy, wyraź opinie o sanatoriach, poznaj opinie innych kuracjuszy nawiąż znajomość. Planujesz wyjazd do sanatorium, wysyłasz tam dziecko? Sprawdź informacje na temat swojego uzdrowiska. Porozmawiaj na tematy związane z leczeniem w sanatorium.
Dzwonilem i cudu nie bylo wiec musialem sie udac osobiscie ,blisko 700 m.,Pasazerka zycze powodzenia w dochodzeniu do prawdy w Zus.Termin bede mial znakomity oby i miejscowos ,osrodek byly rowniez takie
Nie wymądrzam się,ale moja rozmówczyni chyba bardziej ,,siedzi " w temacie.
Obserwując poprzednie wyjazdy w tej porze roku twierdzę, że spotkać nas może koniec sierpnia lub początek września, obym się mylił.
Ja dalej czekam za skierowaniem może w połowie miesiąca coś przyjdzie dzwoniłam na infolinię ZUS ale trafiłam na osobę która była była zielona niczym mój trawnik nie wiedziała kompletnie nic może to był jej 1 dzień w pracy spróbuję pod koniec przyszłego tygodnia zadzwonić może trafię na kogoś bardziej kompetentnego