sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
-
Tadek1957 +
- Nowy Kuracjusz

- Posty: 5
- Na forum od: 01 cze 2026 14:45
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 3
sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
-
Tadek1957 +
- Nowy Kuracjusz

- Posty: 5
- Na forum od: 01 cze 2026 14:45
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 3
Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
- Dzia_dek
- Przyjaciel forum

- Posty: 3612
- Na forum od: 26 cze 2013 07:55
- Podziękował: 42 razy
- Podziękowano: 76 razy
Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
kontaktować się z Tobą w ten sposób. Prywatne wiadomości przez Forum można przesyłać dopiero po
napisaniu kilku postów. Myślę, że nawiązanie kontaktu i podanie nr telefonu o wiele lepiej jest zrobić
nieoficjalnie przez prywatną wiadomość lub e-maila.
-
Tadek1957 +
- Nowy Kuracjusz

- Posty: 5
- Na forum od: 01 cze 2026 14:45
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 3
Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
- Dzia_dek
- Przyjaciel forum

- Posty: 3612
- Na forum od: 26 cze 2013 07:55
- Podziękował: 42 razy
- Podziękowano: 76 razy
Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK
Wystarczy, że skorzystasz z tej obrazkowej instrukcji jak uaktywnić możliwość wysyłania do Ciebie poczty elektronicznej.
-
Tadek1957 +
- Nowy Kuracjusz

- Posty: 5
- Na forum od: 01 cze 2026 14:45
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 3
-
Tadek1957 +
- Nowy Kuracjusz

- Posty: 5
- Na forum od: 01 cze 2026 14:45
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 3
