sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Tadek1957 +
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2026 14:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Tadek1957 + »

Witam. Od 21 lipca 2026 mam sanatorium AMER POL w Polańczyku. Jestem z okolic Poznania. Jadąc samochodem poszukuje towarzyszki podróży. Może być miła, wesoła i elokwentna. Oczekuje propozycji na maila.
Tadek1957 +
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2026 14:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Tadek1957 + »

Witam. Oczywiście ,że kontakt przez Nasze Sanatorium. Przez pomyłkę napisałem kontakt przez maila ;)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3612
Na forum od: 26 cze 2013 07:55
Podziękował: 42 razy
Podziękowano: 76 razy

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Dzia_dek »

Możesz też mieć kontakt przez e-maila tylko na swoim profilu musisz zaznaczyć, że inni użytkownicy mogą
kontaktować się z Tobą w ten sposób. Prywatne wiadomości przez Forum można przesyłać dopiero po
napisaniu kilku postów. Myślę, że nawiązanie kontaktu i podanie nr telefonu o wiele lepiej jest zrobić
nieoficjalnie przez prywatną wiadomość lub e-maila.
Tadek1957 +
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2026 14:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Tadek1957 + »

Dzięki za info. Czyli gdzie zaznaczyć ,że mail jest dostępny czy podać go tutaj?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3612
Na forum od: 26 cze 2013 07:55
Podziękował: 42 razy
Podziękowano: 76 razy

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Dzia_dek »

Absolutnie nie podawaj w poście swojego adresu e-mail. Nie ma takiej potrzeby żeby robić to w takiej jawnej formie.
Wystarczy, że skorzystasz z tej obrazkowej instrukcji jak uaktywnić możliwość wysyłania do Ciebie poczty elektronicznej.
Tadek1957 +
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2026 14:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Tadek1957 + »

Dzięki .popróbuje :(
Tadek1957 +
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 01 cze 2026 14:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: sanatorium AMER POL POLAŃCZYK

Post autor: Tadek1957 + »

Super .Zrobiłem tak jak mm poradziłeś. Udało się zapisać zmiany . Będzie zapewne dobrze. Twoje wskazówki były pożyteczne. Dzięki. Pozdtawiam
ODPOWIEDZ