Szalona Paczka

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3485
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 6 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Mazrena »

Gieniu, też bym chciała wyjaśnienia....
Latarnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 wrz 2025 20:26
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 2 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Latarnik »

GIENIA pisze: 03 cze 2026 21:52 Nie wiem , który Ty jesteś rocznik ... ale za warkocze tez ciągałes :?: :lol: :lol:
Genia no ba a ile razy się z liścia za to dostało :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 21577
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 16
Podziękował: 206 razy
Podziękowano: 116 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

Marzenko , bo z tego co wnusio mówił ... jakieś pestki były na podłodze ... :? i to stanowiło problem :shock: dobrze , że nie kazali mu myć podłóg :o

Latarniku .. i dobrze Ci tak :P :lol:
Dałby dzisiaj ktoś komuś z liścia , to Uwaga by się tym zajeła :lol: a może i prokurator :o
Ostatnio zmieniony 03 cze 2026 22:09 przez GIENIA, łącznie zmieniany 1 raz.
Latarnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 wrz 2025 20:26
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 2 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Latarnik »

Gienia jest ryzyko jest zabawa :lol: :lol:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 21577
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 16
Podziękował: 206 razy
Podziękowano: 116 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

Fajne były te nasze czasy :D
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 21577
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 16
Podziękował: 206 razy
Podziękowano: 116 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: GIENIA »

Latarnik pisze: 03 cze 2026 22:08 Gienia jest ryzyko jest zabawa :lol: :lol:
... chyba odwrotnie .... jest zabawa , jest ryzyko :D


Dobrej nocy Wszystkim :serce:
Latarnik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 wrz 2025 20:26
Podziękował: 20 razy
Podziękowano: 2 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Latarnik »

GIENIA pisze: 03 cze 2026 22:10 Fajne były te nasze czasy :D
No nawet bardzo fajne w szkole sie dostało z liścia a po szkole razem do sąsiada na jabłka :lol: , kolorowych tobie , i szalonym :kwiat:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11486
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 12
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 8 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Martinka »

Dzień dobry Szaleni :kwiat:
Nie mogę, taka wczorsj rozmowa :D
Kiedyś całą klasą, bez wyjątków uciekliśmy ze szkoły, w dzień Wagarowicza- no kosmici porwali , potem obniżenie oceny z zachowania hurtem wszyscy :roll:
Fajnie kiedyś bylo :lol:
Zapraszam na kawę, bo mój sen ... a zresztą, żaden sen :roll:
Mają być burze, Niebo zachmurzone już jest !
Obiadek - karkówka, ananas marchewka i mlode ziemniaczki .Miłego Święta życzę :kwiat: :)
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 13048
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski
Podziękował: 144 razy
Podziękowano: 66 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Atina »

Dzień dobry
To sobie poświętujemy :)
Dziś zjemy wysokokaloryczny obiad i ciasto jutro zaliczymy fitnes ;) :lol:
Milego dnia Wam życzę :kwiat:
Mazrena
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3485
Na forum od: 14 sty 2017 16:54
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 6 razy

Re: Szalona Paczka

Post autor: Mazrena »

Dzień dobry
Kawa....☕️☕️☕️☕️herbata 🍵🍵🍵🍵zapraszam.
Ja dziś jadę w gości, rocznica komunii wnuczki :serce:
Co podadzą zjemy :lol:
Gieniu. A jak przyniesie cukierki i papierek na podłodze to co ?? Zapewne dla wielu czereśnia była rarytasem, a do tego klasowe jedzenie....nie wspomnę o geście dziecka :serce:

Fajnego świętowania :kwiat:
ODPOWIEDZ