Szalona Paczka
- GIENIA
- Przyjaciel forum

- Posty: 21577
- Na forum od: 18 maja 2016 10:12
- Oddział NFZ: Małopolski
- Staż sanatoryjny: 16
- Podziękował: 206 razy
- Podziękowano: 116 razy
Re: Szalona Paczka
Latarniku .. i dobrze Ci tak
Dałby dzisiaj ktoś komuś z liścia , to Uwaga by się tym zajeła
- GIENIA
- Przyjaciel forum

- Posty: 21577
- Na forum od: 18 maja 2016 10:12
- Oddział NFZ: Małopolski
- Staż sanatoryjny: 16
- Podziękował: 206 razy
- Podziękowano: 116 razy
-
Latarnik
- Super Kuracjusz

- Posty: 291
- Na forum od: 27 wrz 2025 20:26
- Podziękował: 20 razy
- Podziękowano: 2 razy
Re: Szalona Paczka
No nawet bardzo fajne w szkole sie dostało z liścia a po szkole razem do sąsiada na jabłka
- Martinka
- Przyjaciel forum

- Posty: 11486
- Na forum od: 06 maja 2014 12:50
- Oddział NFZ: Lubelski
- Staż sanatoryjny: 12
- Podziękował: 9 razy
- Podziękowano: 8 razy
Re: Szalona Paczka
Nie mogę, taka wczorsj rozmowa
Kiedyś całą klasą, bez wyjątków uciekliśmy ze szkoły, w dzień Wagarowicza- no kosmici porwali , potem obniżenie oceny z zachowania hurtem wszyscy
Fajnie kiedyś bylo
Zapraszam na kawę, bo mój sen ... a zresztą, żaden sen
Mają być burze, Niebo zachmurzone już jest !
Obiadek - karkówka, ananas marchewka i mlode ziemniaczki .Miłego Święta życzę
-
Mazrena
- Super Kuracjusz

- Posty: 3485
- Na forum od: 14 sty 2017 16:54
- Oddział NFZ: Wielkopolski
- Staż sanatoryjny: 9
- Podziękował: 10 razy
- Podziękowano: 6 razy
Re: Szalona Paczka
Kawa....
Ja dziś jadę w gości, rocznica komunii wnuczki
Co podadzą zjemy
Gieniu. A jak przyniesie cukierki i papierek na podłodze to co ?? Zapewne dla wielu czereśnia była rarytasem, a do tego klasowe jedzenie....nie wspomnę o geście dziecka
Fajnego świętowania
