Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Jolanta51
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 11 kwie 2014 11:06

Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: Jolanta51 »

Witajcie mam pytanie,czy w tym sanatarium można korzystać z bezprzewodowego internetu w pokojach.To dla mnie ważne.Prosze od odpowiedz.Dziekuje.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: sinobrody »

Ciągle coś czy raczej ktoś mnie zaskakuje. do tej pory wydawało mi się,
że dla kuracjuszy ważne są zabiegi, standard ośrodka, czy jest gdzie się zabawić, potańczyć, a tu bach....
Dla kuracjuszki najważniejsze jest czy jest dostęp do internetu ???

Moi drodzy kuracjusze. Zostawcie te laptopy w domu, zostawcie wszystkie mniejsze i większe problemy w domu,
a w Szczawnicy czy gdziekolwiek jedziecie WYPOCZYWAJCIE, ładujcie akumulatory, podziwiajcie piękną przyrodę,
wyszalejcie się na parkietach, może uda Wam się nawiązać jakieś ciekawe kontakty, może jakaś mała przygoda???
To również dla ludzi. No chyba, że ktoś jest uzależniony od internetu. To również jest na to sposób, właśnie spróbować
przeżyć te trzy tygodnie bez dostępu do sieci. Jeżeli to za trudne to bardzo źle aby nie powiedzieć tragicznie.
Uzależnienie od czegokolwiek niszczy człowieka.
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: hala5102 »

Byłam w Nauczycielu w 2012r. i w moim pokoju nie było możliwości korzystania bezprzewodowego internetu. Być może przez te 2 lata coś się zmieniło. Pozdrawiam :)
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: stokrotka »

Gdy ja tam byłam -w holu na przeciw recepcji stał monitor i był...komputer -zapłaciłeś ?-korzystałeś -to było na godziny do "wypożyczenia".Ze sobą nie zabierałam laptopa, to mnie nie interesowało czy w pokojach był zasięg.Może po prostu zdzwoń tam i zapytaj.
Jolanta51
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 11 kwie 2014 11:06

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: Jolanta51 »

sinobrody nie strzep nadaremno języczka, nie wiesz to nie pisz. Było konkretne pytanie,czekalam na konkretna odpowiedz.
A nie interesuje mnie co Cie dziwi ,a co nie .To tyle w temacie.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: sinobrody »

A dlaczegóż to Pani Jolanto51 Pani może wyrażać tu swoje "mądrości", a ja mam mieć zakaz???

Przecież to tylko moja opinia do której mam prawo podobnie jak Pani ma prawo do swojego zdania w tym temacie.
Uważasz moja droga, że do sanatorium jedzie się po to aby klepać w klawiaturę? Twoje prawo, a mnie to śmieszy i to moje prawo.
Tobie się mój post nie podoba, a inni przesyłają podziękowania bo im się podoba.
Przyjmuję do wiadomości, że Tobie się nie podoba, ale rozpaczać z tego powodu nie będę.
Jeżeli chodzi o Nauczyciela to byłem w nim kilka razy, ostatnio w 2012, a mieszkałem na ostatnim piętrze zaraz przy tarasie widokowym.
O ile dobrze pamiętam to był to pokój 424 dwu osobowy, ale mieszkałem sam mimo, że płaciłem jak za normalną jedynkę.
Wyżywienie jak dla mnie smaczne, zabiegi jak wszędzie, jeżeli się jedzie prywatnie to ceny konkurencyjne, a jeżeli chodzi o internet???
Tak jak napisałem poprzednio: internet , problemy swoje, problemy świata zostawiam w domu. Jolanta woli zabierać ten bagaż ze sobą.
Jej prawo. Milej niedzieli.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: stokrotka »

sinobrody pisze:A dlaczegóż to Pani Jolanto51 Pani może wyrażać tu swoje "mądrości", a ja mam mieć zakaz???

Przecież to tylko moja opinia do której mam prawo podobnie jak Pani ma prawo do swojego zdania w tym temacie.
Uważasz moja droga, że do sanatorium jedzie się po to aby klepać w klawiaturę? Twoje prawo, a mnie to śmieszy i to moje prawo.
Tobie się mój post nie podoba, a inni przesyłają podziękowania bo im się podoba.
Przyjmuję do wiadomości, że Tobie się nie podoba, ale rozpaczać z tego powodu nie będę.
Jeżeli chodzi o Nauczyciela to byłem w nim kilka razy, ostatnio w 2012, a mieszkałem na ostatnim piętrze zaraz przy tarasie widokowym.
O ile dobrze pamiętam to był to pokój 424 dwu osobowy, ale mieszkałem sam mimo, że płaciłem jak za normalną jedynkę.
Wyżywienie jak dla mnie smaczne, zabiegi jak wszędzie, jeżeli się jedzie prywatnie to ceny konkurencyjne, a jeżeli chodzi o internet???
Tak jak napisałem poprzednio: internet , problemy swoje, problemy świata zostawiam w domu. Jolanta woli zabierać ten bagaż ze sobą.
Jej prawo. Milej niedzieli.
Podpisuję się pod tym komentarzem - ;) z tym że mieszkałam na trzecim piętrze --ale na taras trafiłam nie raz :lol: wystawiając się do pierwszych kwietniowych promyków słonka.Pozdro ....
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: sinobrody »

Jeszcze małe uzupełnienie o Nauczycielu w Szczawnicy.

[ obrazek zewnętrzny ]

hol przy recepcji.

[ obrazek zewnętrzny ]

korytarz na IV piętrze

[ obrazek zewnętrzny ]

dobrze zapamiętałem, faktycznie to był pokój 424 :D

a takie widoki miałem ze swojego balkonu:

[ obrazek zewnętrzny ]

[ obrazek zewnętrzny ]

a takie z wyciągu na Palenicę:
[ obrazek zewnętrzny ]
[ obrazek zewnętrzny ]

panorama Szczawnicy a te trzy budynki u góry po lewo to: Nauczyciel, Dzwonkówka i ten najwyższy to Hutnik

i jeszcze widok na Grajcarek i trasę pieszo - rowerową w kierunku Dunajca:
[ obrazek zewnętrzny ]
Awatar użytkownika
ededi12
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 515
Na forum od: 20 cze 2012 22:16
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: ededi12 »

sinobrody no no pięknie Nam Szczawnicę pokazałeś.Ja jeszcze tylko kilka dni i jadę :D :D a siedzę już jak na szpilkach i czekam aż wybije godzina 0 :lol: :lol:
Jak wrócę to też zrobię mały foto album z pobytu :) Może założymy nowy wątek podobny do tego o Lądku :?: :?:
Pokażemy iż pomimo przerażających (co poniektórych) wzgórków i pagórków to jednak warto pojechać do Szczawnicy bo jest przepiękna :serce: :serce: .
Pozdrawiam :kwiat: :kwiat:
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica "Nauczyciel" 27 .05

Post autor: sinobrody »

Witaj ededi. Nie jest tak źle z tymi górkami. Ja już nastolatkiem nie jestem :D , a zawsze wybierałem Nauczyciela mimo, że to najwyżej położone sanatorium, ale za to jakie widoki :) Teraz będę w Dzwonkówce bo spóźniłem się z rezerwacją i na maj nie było już jedynek. Co tam, Dzwonkówka to prawie jak Nauczyciel, kilka metrów niżej :lol:
Pozdrawiam i miłego pobytu.
ODPOWIEDZ