Sanatorium Koral Live - Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Sanatorium Koral Live - Kołobrzeg

Post autor: Selene »

Witam,

Sanatorium Koral Live nie ma podpisanej umowy z żadnym NFZ ani też z ZUS. 90% kuracjuszy to Niemcy.
Obiekt przystosowany w pełni dla osób niepełnosprawnych. Pokoje 1 i 2 osobowe bardzo dobrze wyposażone i przytulne.
W budynku znajduje się bardzo dobrze wyposażona baza zabiegowa oprócz basenu, a który znajduje się w ośrodku obok czyli SAN-ie.
Wi-fi w każdym pokoju oraz jeden komputer ogólnie dostępny ale bardzo wolny.
Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu, obiad do stolika. Mnie osobiście brakowało owoców.
Obsługa bardzo uprzejma nadto spełniająca czasami dziwaczne zachcianki kuracjuszy.
W kawiarni organizowane są dwa razy w tygodniu wieczorki taneczne nadto prawie codziennie są różnego rodzaju atrakcje kulturalne.
W ciągu mojego tygodniowego pobytu w cenie miałam 15 zabiegów oraz codziennie basen. Zabiegi wykonywane są profesjonalnie.
W budynku jest również zakład fryzjerski i kosmetyczny.
Tego drugiego zdecydowanie nie polecam - jakość wykonanej usługi ma się nijak do wykonanej usługi. Ceny zaś chyba z kosmosu!
Ośrodek jest całoroczny i praktycznie ma cały rok pełne obłożenie.
Ośrodek godny polecenia.
ODPOWIEDZ