Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
darszo63
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 16 kwie 2012 15:32

Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: darszo63 »

Witam. 28mego maja jadę do Uzdrowiskowego Szpitala Klinicznego w Ciechocinku, Oddział Chorób Metabolicznych, na Leśnej 3. To chyba to samo co Dom Zdrojowy nr 4 bo u nich tylko na 4 piętrze. Pokoje niestety 3-osobowe bo to NFZ. Może był tam ktoś już na otyłość? Jak tam z zabiegami? Podobno wszystko na miejscu, basen też, co mnie najbardziej cieszy. Mam nadzieję na trochę wolnego czasu, bo to Euro 2012 :). Jak wyżywienie? Ja i tak będę na specjalnej, bardzo skromnej diecie, bo jestem po operacji. Mam się ustawiać na jakieś niespodzianki? Pokoje mam nadzieję nie najgorzej wyposażone. Może ktoś jeszcze tam jedzie w tym samym terminie? Ja będę jechał PKP z Olsztyna. Pozdrawiam. D.SZ :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: andrzej1955 »

Witam - poszperaj troszkę na Forum- ośrodek dobrze opisany i dość dobrze wyposażony,basen,zabiegi na miejscu, kawiarnia z tańcami na miejscu,położony na obrzeżu parku- generalnie bardzo dobrze trafiłeś- pozdrawiam ;)
monia331
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 kwie 2012 16:53

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: monia331 »

Witaj Darszo, ja też jadę od 28 maja, bedą mnie odchudzać :) Nie mam pojęcia jak tam jest bo nikt na tym forum się nie odezwał. Jestem tylko zaskoczona że turnus bedzie mieszany, myślałam że same kobiety tam będą. A skąd wiesz że pokoje 3 osobowe? dzwoniłeś do nich? Pozdrawiam
darszo63
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 16 kwie 2012 15:32

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: darszo63 »

Witaj Monia. Dzwoniłem do nich wczoraj i dowiedziałem się, że mają podpisane umowy z NFZ na pokoje 3-osobowe. Mnie to też trochę zmartwiło, bo będzie chyba ciasno, ale jakoś wytrzymamy te 3 tygodnie. Kazali mi przyjechać nie wcześniej niż na 14tą, bo wcześniej sprzątają pokoje. Mnie jednak połączenie nie pasuje, więc będę wcześniej i poczekam na dole przy recepcji :D Jest strona tego "instytutu", wpisz dokładnie to co masz na skierowaniu (nazwę) i wyskoczy ;) Może być fajnie, bo wszystko na miejscu, cała baza treningowa. Ja podchodzę do tego poważnie i zabieram ze sobą nawet swoje kijki, bo tam podobno za wypożyczenie trzeba płacić. Trochę kiepsko z dojazdem bo muszę się przesiadać dwa razy no i później kawałek trzeba przejść, ale czego się nie robi dla zdrowia :lol: To tyle, jak chcesz coś jeszcze wiedzieć, to pisz, jak będę wiedział to odpowiem. Pozdrawiam darszo.
monia331
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 kwie 2012 16:53

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: monia331 »

Witaj Darszo, ja chyba też do nich zadzwonie i zapytam co mam zabrać, jak coś to też sobie kijki kupie :). No jestem bardzo ciekawa jak to będzie. Ja mam na skierowaniu też napisane żeby być od 14. Troche mnie przerażają te trzy tygodnie, ale bedę uczciwie ćwiczyć żeby zgubić jak najwięcej sadełka :lol: no i mam nadzieję że mi sie uda. Pozdrawiam
darszo63
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 16 kwie 2012 15:32

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: darszo63 »

Cześć Monia. To znowu ja :D Dowiedziałem się dzisiaj od znajomych, że z Torunia, z dworca PKP odjeżdżają busiki do Ciechocinka. Mało tego, podobno nawet podjeżdżają pod wskazane sanatorium. Nie wiem czym Ty tam będziesz jechać, ale może ta informacja Ci się przyda, jak nie Tobie to komuś innemu, chociaż o Ciechocinku tu cisza, nie wiedzieć czemu :lol:
Pozdrawiam i do zobaczenia w sanatorium. D.SZ
monia331
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 28 kwie 2012 16:53

Re: Ciechocinek Uzdrowiskowy Szpital Kliniczny Leśna 3

Post autor: monia331 »

Cześć Darszo, ja chyba samochodem śmigne :) ale dzięki za info. Dzwoniłam pod wskazany numer na skierowaniu, Pani powiedziała że zapraszają od 14. To w sumie to samo co Tobie, pytałam jeszcze o pokoje to mi powiedziała że są 2 lub 3 osobowe i osoby do nich dobierają wiekowo. Zobaczymy jakoś to będzie, szkoda tylko że tak mało osób jadących tam gdzie my, zagląda na to forum. Pozdrawiam i do zobaczenia.
ODPOWIEDZ