Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Uzdrowisko, atrakcje, tutystyka
doris806
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 27 cze 2013 15:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: doris806 »

Witam cieplutko...zgadzam się z opinią frantz45.Byłam kilkakrotnie w Krynicy i tańczyłam we wszystkich wymienionych miejscach,,,muszę przyznać,że najbardziej podobało mi się u Łysego i w Prezydencie. Można byłoby dodać dobrze grającego Górala w Jagiellonce,,klimacik niczego sobie,a przesympatyczny Góral wita się z gośćmi i zabawia śpiewem muzą i dobrym humorem:) Kto lubi tańczyć to w Krynicy się wytańczy! Pozdrawiam:)
Mrowka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 62
Na forum od: 01 lip 2013 16:06

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Mrowka »

Tak to prawda, jak na tańce w Krynicy to do Prezydenta ,klimat w lokalu ciekawy ,muzyka super / bardzo ciekawy wokal /,obsługa też bez zarzutu.W Artystycznej muza ok.ale tłok i zawsze problem z wolnymi miejscami/trzeba wcześniej robić rezerwację/. Wszystkim przebywającym i wybierającym się do Krynicy życzę trafnych wyborów i miłej zabawy. ;)
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27697
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Princi »

Potwierdzam to co napisała mrówka.Jesteśmy obecnie z mężem w Krynicy.Nie należymy do grona tańczących kuracjuszy ale lubimy posłuchać muzyki :) Klub muzyczny w hotelu Prezydent przypadł nam do gustu. Kameralny z niezłą muzyką(sprawa gustu) i obsługą(pozdrawiamy barmana). :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Irena0404
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 981
Na forum od: 06 wrz 2012 11:41
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Irena0404 »

margot pisze:
Przystojniaczek69 pisze:Havana jest fajna :-)
Masakra :evil: :evil: :evil:
margot :kwiat: podzielam Twoją opinię na temat Hawany :) unikam jak ognia :lol:
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Suzen »

W trakcie mojego wypadu do Krynicy,zwiedziłam dwa lokale taneczne.Są to Artystyczna i Hawana a 'la Kmita.
W restauracji Artystyczna odbywają się fajfy i dancingi.Jest to bardzo elegancki lokal,gustownie i ze smakiem urządzony.
Na fajfach przygrywał solista,znany w tym lokalu.Miał bardzo ładną barwę głosu,ciekawie interpretował utwory np S.Sojki,Cz.Niemena.Na pewno dobry sprzęt muzyczny i nagłośnienie wpływają na jakość wykonywanych utworów.Na fajfach było niewiele osób.Można spokojnie potańczyć,a przy lampce wina z przyjemnością posłuchać muzyki, a nawet kupić utwory solisty. Byli chętni.Zachęcam warto przyjść,posłuchać ,potańczyć :)
Na dancingu grał zespół,moim zdaniem słabiej.Były to znane utwory i przeboje.Ludzi dużo i jest ciasno,pomimo tego wszyscy świetnie bawią się. :)
Zajrzałam tylko do Hawany.Swoim wyglądem odstrasza.Mnóstwo bibelotów,brak stylu i gustu. :shock: W oczy "rzuca "się mnóstwo krzeseł i mały parkiet do zabawy.Nie zdecydowałam się na "balety". :?
Podsumowując Artystyczna moim zdaniem to dobre miejsce do relaksu i tanecznej zabawy :) Może kiedyś poznam inne krynickie lokale godne polecenia. ;)
Pozdrawiam :kwiat:

[ obrazek zewnętrzny ]

Restauracja Artystyczna.



[ obrazek zewnętrzny ]

Restauracja Artystyczna.



[ obrazek zewnętrzny ]

Restauracja Hawana a 'la Kmita.



[ obrazek zewnętrzny ]

Restauracja Hawana a 'la Kmita.
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Dzia_dek »

Suzen brawo. Twoje zdjęcia (b. ładne) oraz opis dokładnie i wiernie oddają klimat tych dwóch lokali.
Podczas przejazdu przez Krynicę postanowiliśmy zrobić dłuższą przerwę w podróży i korzystając ze wskazówek z forum obejrzeć te dwa "słynne" miejsca.
Może zaczniemy od restauracji "Hawana a "la Kmita". (spółka jakaś czy co?) Bo taką teraz nosi nazwę. Sama nazwa to dla nas koszmar. Kto wpadł na taki pomysł? Wnętrze przypomina skrzyżowanie trzech instytucji: muzeum, antykwariatu i lombardu. Stoliki wielkości +/- 0,5 m2 (miejsca tyle co na postawienie kufelka i łokcia), a przy każdym cztery krzesełka. Niemiłosierna ciasnota. Trudno przejść między stolikami przy pustej sali, a przy pełnej? A sam parkiet zajmuje może 1/6 miejsca tego co stoliki. Wycofaliśmy z tego mało sympatycznego naszym zdaniem miejsca i poszliśmy szukać drugiego lokalu mając nadzieję, że będzie lepiej. I było zdecydowanie lepiej.
W restauracji "Artystycznej" bo o niej mowa widać zupełnie inny wystrój i da się wyczuć zupełnie inny klimat. Tutaj ma się ochotę zaraz usiąść i "delektować" wystrojem wnętrza jakże odmiennym od tamtego. Z pozoru surowy i prosty wystrój jest zarazem gustowny, a delikatnie ozdoby(widoczne na zdjęciach) dodają mu uroku. Stonowane kolory, jednolite wyposażenie sali, piękne oświetlenie jest dopełnieniem tego uroczego miejsca. Zjedliśmy obiad i korzystając z "zaproszenia" obsługi postanowiliśmy pójść na spacer i wrócić na dancing. Wnioski: muza ok. w wykonaniu Andrzeja H. ps. "Łysy" (chyba?) parkiet na pełną salę trochę mały, ale można się bawić na "pięterku" więc ok. Miła i grzeczna obsługa ( a nie zawsze tak jest). To wszystko sprawia, że chce się tam wrócić. Ale żeby nie było zbyt pięknie jedna drobna uwaga. Obsługa na dancing nie powinna wpuszczać panów w t - shirtach i krótkich spodniach. Chcę jeszcze dodać, że jest to opinia dwóch osób bawiących przejazdem w Krynicy, które postanowiły sobie umilić czas w podróży, a wiele osób może mieć, i zapewne ma, odmienne zdanie od naszego.
bilecik.jpg
Nawet tak drobny szczegół jak bilet wstępu na dancing jest dobrą reklamą tego lokalu.
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: basiat »

Dziadku Zbyszku, a kiedy byłeś w Artystycznej? Ja będąc w X-XI 2013 bawiłam się przy muzyce Łysego. Ale na koniec pojawiły sie jakies zawirowania z samą Artystyczną, i skończyły się tańce :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: Dzia_dek »

basiat pisze:Dziadku Zbyszku, a kiedy byłeś w Artystycznej? Ja będąc w X-XI 2013 bawiłam się przy muzyce Łysego. Ale na koniec pojawiły sie jakies zawirowania z samą Artystyczną, i skończyły się tańce :cry: :cry:
Basiu tak jak pisałem w Krynicy byłem "przelotem", a więc jedno popołudnie na początku lipca br. Starczyło czasu na spacer, obiad, spacer żeby "wychodzić" obiad i parę chwil rozrywki na parkiecie "Artystycznej, a później trzeba było ruszyć dalej w drogę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: basiat »

Dziadek Zbyszek pisze:
basiat pisze:Dziadku Zbyszku, a kiedy byłeś w Artystycznej? Ja będąc w X-XI 2013 bawiłam się przy muzyce Łysego. Ale na koniec pojawiły sie jakies zawirowania z samą Artystyczną, i skończyły się tańce :cry: :cry:
Basiu tak jak pisałem w Krynicy byłem "przelotem", a więc jedno popołudnie na początku lipca br. Starczyło czasu na spacer, obiad, spacer żeby "wychodzić" obiad i parę chwil rozrywki na parkiecie "Artystycznej, a później trzeba było ruszyć dalej w drogę. Pozdrawiam
Czyli wszystko wróciło do normy :D To dobrze :!: Artystyczna, to rzeczywiście lokal na poziomie, a Łysy gra "nie całkiem po sanatoryjnemu" i całe szczęscie :!: :!: Lubiłam tam zaglądać :kwiat: :kwiat: Pozdrawiam
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Krynica Zdrój-dokąd na dancingi??

Post autor: malgorzatas »

Ja tez:-) podaja tam najlepsza Latte w calej Krynicy:-) bylam tam na kawie codziennie:-) pozdrawiam i Dobranoc:-)
ODPOWIEDZ