Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
Awatar użytkownika
Alisza
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 69
Na forum od: 16 maja 2011 19:46
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 12

Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Alisza »

Witam tez dostałam skierowanie na 27.06.2011 r. :) jadę z Torunia samochodem..mogę zabrać kogoś.....zawsze milsza i tańsza :) podroż. Mój mail - [email].pl ; GG - 670477; Skype - serene 161162. A może inne osoby się odezwą, które również w tym terminie będą w tym sanatorium .....będzie mi niezmiernie miło... :D
niebieski
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 13 kwie 2012 13:05

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: niebieski »

witam,
a ja mam turnus od 23.07.2012. Będę wdzięczny za wrażenia z pobytu po powrocie.Pozdrawiam :D
ankaapi
Posty: 3
Na forum od: 17 kwie 2012 14:39

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: ankaapi »

Otrzymałam skierowanie do Sobieszewa od 29.06.2012 - wyjezdzam z Krakowa. To moj trzeci wyjazd w ramach prewencji. Niestety zadnych informacji na temat tego osrodka nie ma. Moze jest osoba , ktora poswieci kilka chwil i opisze swoje wrazenia z pobytu. Pozdrawiam Anka, [email].eu
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: Selene »

Kochani wejdźcie proszę w posta "wyjeżdżam do sanatorium" a następnie w "Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo"
a znajdziecie wszytko co Was interesuje i nawet więcej.

Życzę intensywnej i skutecznej kuracji nadto super towarzystwa :)

Pozdrawiam Selene :)
asiek_49
Posty: 4
Na forum od: 12 cze 2012 21:12

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: asiek_49 »

witam, dostałam skierowanie od 12,09,2012 do jantara w sobieszewie. czy może też ktoś ma turnus w tym terminie? pozdrawiam :)
kropka
Posty: 1
Na forum od: 28 maja 2012 18:41

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: kropka »

Witam wszystkich forumowiczów, ja wyjeżdżam do Sanatorium Jantar w okresie od 17.08. do 09.09.2012r.,czy może ktoś z Was wybiera się w tym terminie? Jadę dopiero drugi raz - w zeszłym roku byłam w Fali w Stegnie i nie narzekam.Pozdrawiam :) :) :)
jolatcz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 22 cze 2012 15:54

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: jolatcz »

Witam wszystkich kuracjuszy :)
Mój pobyt w Sobieszewie zaczyna się 17-08-2012.Ponieważ mieszkam dość blisko pojechałam zobaczyć co i jak iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii oj będzie dziwnie :D
Żeby nie było za ciekawie ,ośrodek znajduje się vis-a-vis cmentarza.Sam ośrodek to wczesny Gierek zatrzymany w czasie(przynajmniej na zewnątrz) Mam nadzieję,że chociaż pogoda dopisze żeby pospacerować,dotlenić się.Do zobaczenia na trasie rehabilitacji :D Pozdrawiam
ODPOWIEDZ