Ktoś wyjeżdza do ustki

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
guzik
Posty: 3
Na forum od: 09 sie 2012 14:18

Ktoś wyjeżdza do ustki

Post autor: guzik »

Czy ktos z Łodzi wyjeżdza 12 lub 143 września do Ustki do sanatorium ?
Danuta
Posty: 1
Na forum od: 09 sie 2012 19:59

Re: Ktoś wyjężdza do ustki

Post autor: Danuta »

Witam. Mam skierowanie do sanatorium "Promyk" w Ustce w terminie od 13.09.2012 do 4.10.2012. Wyjeżdżam z Łodzi. Szukam miejsca w samochodzie. Proszę o kontakt telefoniczny 602387202
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Ktoś wyjeżdza do ustki

Post autor: Zosia »

Danusiu podziel się wrażeniami po powrocie. Właśnie szukam jakiś fajnych namiarów na Ustkę :) Życzę miłej i owocnej rehabilitacji :) a o Promyku czytałam dobrze :)
guzik
Posty: 3
Na forum od: 09 sie 2012 14:18

Re: Ktoś wyjeżdza do ustki

Post autor: guzik »

Witam! Ja również wyjeżdżam z Łodzi do Ustki do sanatorium Promyk w terminie od 12 września. Również szukam środka transportu. jak będzie ktoś jechał sam. równiez się zabiorę.
agusia71
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 14 sie 2012 18:14

Re: Ktoś wyjeżdza do ustki

Post autor: agusia71 »

Ja jadę do Ustki do sanatorium RADOŚĆ ale mam turnus od 10 wrzesnia i chyba bedę zmuszona jechac autobusem:( bo pochodze z Zamoscia i jadąc sama niestety ale duze koszty ponioslabym swoim samochodem.....czekam cierpliwie .....moze jednak tez ktos w tym terminie z okolic bedzie jechał......pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Ktoś wyjeżdza do ustki

Post autor: Selene »

Witam miłe Panie 8-)

Z lekka Wam zazdroszczę i terminu i miejsca. ;)
PERŁA to było moje pierwsze w życiu sanatorium, kilka lat później byłam w RADOŚCI a prywatnie w PROMYKU :)

Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ